Kova Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Kova Burcu Meleklerimize...

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Kova Burcu 2012 Eylül Ayı Burç Yorumunuz...Kova Burcu Meleklerimize...
Kova Burcu 2012 Eylül Ay? Burç Yorumu
Kova Burcu Ayl?k Burç Yorumu

?nsanc?l iradeli yard?msever Kova Burcu Meleklerimizi bakal?m bu ay neler bekliyor....Hayatlar?na neler yön verecek...Y?ld?zlar onlara neler söylüyor...Ba?ar? sa?l?k mutluluk hangileri yüzlerini güldürecek...

kova%20burcu-3ab.jpg

Umuyorum ki geçen aylardaki karma??k dönemi bir miktar düzene sokabildiniz. Emin olmal?s?n?z ki iyi yapt?n?z. E?lence, a?k, mutluluk sizler için yeni ba?l?yor. Son birkaç ayd?r devaml? olarak a?ktan bahsediyorum. Sizlerden gelen yorumlar beni çok sevindirdi. Pek çok Kova’n?n a?k ve ili?ki ba?lang?c?na ve mutluluklar?na dair haberlerini ald?m. Mutlulu?unuzun daim olmas?n? diliyorum. Halen bu güzel etkiler devam ediyor. Bunu neden söylüyorum? Hepimizin do?um haritalar? birbirinden farkl?.

Geni? zamana yay?lm?? etkiler, herkesin haritas?nda farkl? zamanlarda ortaya ç?kabiliyor. Bu nedenle halen a?k hayat?na dair bir geli?me ya?amad?m diyen Kova’lardansan?z üzülmeyin. Romantizmin size ad?m ad?m yakla?makta oldu?unu bilin. Bu romantik titre?imleri hissetti?iniz gün ise, lütfen birden so?uk so?uk, size hiç yak??mayan sessizli?e bürünmeyin. A?k? ve e?lenceyi ya?amak için tüm dünya ne çok ?ey vermeye haz?r. Aya??n?za kadar gelen bu ?ans?n tad?n? ç?kar?n.

Bu ay cinsel gücünüzün ve iste?inizin fazlas? ile artt???n? hissedebilirsiniz. Dikkatli olun, temizli?e ve kendinizi korudu?unuza emin olun. Normalde bu tarz ?eyleri s?k kaleme alm?yorum. Ancak içinde bulundu?umuz dönemin toplam etkilerine bak?nca biraz fazla da??lma riski alt?nda oldu?unuzu görüyorum. E?lenmeyin demiyorum, ama k?sa vadeli zevklerin, uzun vadede can?n?z? s?kmas?na izin vermeyin.

Çocuk sahibi olmak isteyen Kova’lar?n faydalanabilece?i nefis bir ay! ?stemeyenler ise dikkat dikkat dikkat!
Ay?n ilk haftas?ndan sonra ciddi ili?kiler ve partnerlikler konular?nda hareketlenmeler ya?ayabilirsiniz. Bunu iki türlü yorumluyorum:

Ay boyunca ba?kalar?n?n deste?ini alabilece?iniz, kendinizi yormadan, yard?m almak yolu ile her ?eyi h?zland?rabilece?iniz bir dönemde olacaks?n?z. Adeta herkes toplanm?? sizin için çal??maya haz?r. Bu deste?i hem maddi hem de manevi olarak görmeniz muhtemel. Büyük de?i?iklikler yapmak ve ilerleme kaydetmek için son dönemde bu kadar destek gördü?ünüzü hat?rlam?yorum. Tek yapman?z gereken yard?m? kabul etmek. Yard?m? istemek. Ne kadar yard?msever ve insanlara destek olmay? seven, i?e yarayan bir yap?n?z oldu?unu tahmin ediyorum. Ancak hay?r kurumu de?ilsiniz. Her zaman “ver ver ver” olmaz. Bu ay “almay? bilme” zaman?.

?li?kiler ve partnerlik konusundaki bir di?er yorumum ise, bu ay beklemedi?iniz bir anda olu?an ili?kiye yönelik. Bir ortakl?k kurabilir veya uzun soluklu bir ili?kiye ba?l?yor olabilirsiniz. Partnerli?in yöntemi ne olursa olsun, sizinle ilgili etrafta epeyce konu?ulacak gibi görünüyor.

Pazar konular?nda s?k?nt?lar?n?z var ise, gerekli aksiyonlar? ay?n hemen ba??ndaki dolunay?n enerjisi alt?nda tamamlaman?z faydal? olabilir.

Ay?n ortalar?ndan itibaren yeni ilgi alanlar?, e?itim ve seyahat konular? gündeminize girebilir. Yeni bir kursa/okula yaz?labilir, zihinsel geni?leme ihtiyac?n?z? tatmin edecek aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Kariyerden bahsetmeden geçemeyece?im. Bu ay etkileyicili?iniz ve karizman?z?n yerinde olaca??n? söyleyebilirim. Tek ihtiyac?n?z olan ?ey, kararl?l?kla hareket etmek ve detaylar? önemsemek.
?lginç, unutulmaz, nefiss etkilerle dolu bir ay diliyorum.
BURCU VURKAÇ

Geri