Kova Burcu Erkeğini Nasıl Etkiliyceğinizi Biliyormusunuz

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Kova Burcu Erkeğini Nasıl Etkiliyceğinizi Biliyormusunuz
kova erkeği nasıl aşık olur kova burcu erkeği nasıl elde edilir burcu aşık edilir elde
Kızlar kova burcu erkeğini etkileme kendinize aşık etme konusunda yardımama ihtiyacınız var işte işinize yarayacak taktikler :ehi:

Aklın ve ukalalığın bütünleştiği bir erkek ve etkileyici bir aşıktır. Ancak bir Kova erkeğinden hoşlanmıyorsanız çok dikkatli olmanız gerekiyor.

Çünkü özgürlüğüne oldukça düşkündür ve sürekli yer değiştirmek ister. Aklını kullanarak elde edeceği her şeyden haz duyar. Bu yüzden onu elde edebilmek için öncelikle duygulannızı gizlemeyi öğrenmelisiniz. Onun sizi araştırmasını, merak etmesini sağlamanız gerekiyor. Ancak sizi çözemezse uzaklaşmaya başlar, buna dikkat edin.

Yalandan nefret eden Kova erkeğinin bir diğer özelliği de abartılı bir şekilde kendini beğenmesidir. bir kişiye bağımlı olması zordur.

Yalandan nefret eden Kova erkeğinin bir diğer özelliği de abartılı bir şekilde kendini beğenmesidir.:S
imkansız bişi buu

tam bir umutsuz vaka kova erkeği. onunla nasıl başa çıkacağımı bilmiyorum. ama diğer yandan onu kaybetmekte istemiyorum. ooff of işim olodukça zor :(

bende aynı dertteyim napcam bilmiyorum kova erkegi kus misali ucmaya hazr beni sevdigini söylüyor ama sogudum cümlesinide kuruyor napcam ben akl verin...

Özelliklerini fazlasıyla taşıyor ama bir kişiye bağımlı kalamıyor diyor . Kova burcuyla evli bayanlar napsın şimdi eee evlenecekler napsın yanddık töh

Geri