Küçük beyler için karizma saç modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Küçük beyler için karizma saç modelleri
erkek bebek saç modelleri, erkek saç modelleri, erkek bebek saç kesimleri ile sizlerleyiz.

Erkek bebek ve çocuklar için en karizma saç modellerini sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz. Kız çocukları için giyim modelleri, aksesuarlar saç modelleri gibi ayrıntılar erkek çocuklara göre çok daha fazla olduğunu biliyoruz. Çoğunluk bütün erkek anneleri de genel de bundan yakınır. Ben de erkek annesi biri olarak bunun sıkıntısını ara ara yaşamadım değil :)

Ama sizler için birazdan paylaşacağım erkek çocuklar için birbirinden karizma saç kesim örnekleri ile artık saç konusun da tek düze modellerden kurtulacak ve küçük erkeğiniz birden bire oldukça karizma bir yakışıklıya dönüşecek.

Bir oğlunuz varsa ve onun için farklı bir saç kesimi modeli arıyorsanız paylaşacağım bu modelleri gördüğünüz de eminim ki çok beğeneceksiniz ve hatta hangisini kestirsem diye kararsız kalacaksınız.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg

14.jpg

Çok karizmalar değil mi:) Bazı aileler erkek çocuklarının saçlarını uzatmayı tercih eder bazıları da onları uzun saçın rahatsız edeceğini düşündüğünden dolayı kısa kestirmeyi tercih eder. Ama kısa saç modelelri ile de uygulanacak çok değişik erkek saç modelleri olduğunu sizlere kanıtlamış olduk. Dilerseniz kısa kesim saç modellerinin yan tarafına erkek çocuk saç kesimlerin de oldukça popüler olan değişik şekiller verdirebilirsiniz.

Hatta yan tarafı kısa diğer tarafı hafif uzun bir kesim örneğini de tercih edebilirsiniz çünkü onların da bu tür saç modellerini çok sevdiğini bizzat ben biliyorum;)

Hadi bakalım erkek anaları seç beğen git kestir küçük beyefendinin saçlarını tercih tamamen size kalmış her model onları karizma bir erkeğe dönüştürecek bunu unutmayın ;)

oğlum yok ama bu saç modellerine bayıldımm eğer ilerde benimde bir oğlum olursa bu örneklerden çok beğendiğim saç modelleri var kesinlikle bunlardan denemek istiyorum eğer oğlumun saçı düz olursa ilk başta uzatmak gibi bir hayalim var eğer olmazsa yanları kısa ortası uzun modellerde çok hoşuma gitti gerçekten hepsi birer karizma olmuş bu küçük beylerin hahaha

yaaa ama bu küçük karizma abidesi erkekler çok tatlı bayıldımmm saç modelleri zaten bir efsane ben saçta çok fazla zigzaglı şekiller falan veriliyor ya adını bilmiyorum çok hoşuma gitmiyor ama dağınık duran saçlar çok havalı olmuş bide şu yan tarafı kazıtılan diğer yanı uzun olan saçlarda çok cix durmuş hahahageleceğin artisleri bunlar:D:D

Geri