Küçük ev dekorasyon trendlerinde 2016 sezonu önerileri

Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Küçük evi olanlardansanız ya da odalarınızda küçük alanlarınız nedeni ile bazı odalarınızda dar oda dekoratifliğini nasıl yapacağınız konusunda karara varamayanlardansanız Bu yazımdaki fikirler oldukça hoşunuza gidebilecek öneriler arasında yer alacaktır. Ev dekorasyonlarınızda salonunuz, yemek odanız, mutfağınız, genç odanız ya da yatak odanız gibi oda dekorasyonlarınız kaliteli ve şık olsun istiyorsanız resim galerimi incelerken ve sizler için yazdığım farklı alternatif fikirlerden faydalanarak oda dekorasyonlarınıza can verebilme fırsatını yakalayabilirsiniz.

180-jpg.65370 Küçük ev dekorasyon trendlerinde 2016 sezonu önerileri Melekler Mekanı Forum


Dar olsa da şık bir salon dekoru yakalamak istiyorsanız alt ve üst resimde yer alan tavan aydınlatma tasarımı farklı olan ya da duvar dekorasyonunda taş duvar uygulama tercihinde bulunulan önerileri uygulayarak odalarınıza estetik anlamlar yükleyebilirsiniz. Modern ya da lüks görünümlü koltuk ve dekoratif aksesuar seçimleriniz ile bu odalarınıza daha bir özel konuma kavuşturabilme fırsatına sahip olabilirsiniz.


182-jpg.65371 Küçük ev dekorasyon trendlerinde 2016 sezonu önerileri Melekler Mekanı Forum
2016-genc-odasi-dekoru-jpg.65372 Küçük ev dekorasyon trendlerinde 2016 sezonu önerileri Melekler Mekanı Forum

Genç odasını dekore ederken oda şekline göre forma kavuşturulan oda takımı tercihleriniz seçimlerinizde doğru bir adım olarak ev dekorasyonlarınıza yansıyabilecektir.

kucuk-ev-nasil-genis-gosterilir-jpg.65373 Küçük ev dekorasyon trendlerinde 2016 sezonu önerileri Melekler Mekanı Forum
trend-kucuk-salon-dekorasyon-ornekleri-jpg.65374 Küçük ev dekorasyon trendlerinde 2016 sezonu önerileri Melekler Mekanı Forum
yazi-6-kapak-jpg.65375 Küçük ev dekorasyon trendlerinde 2016 sezonu önerileri Melekler Mekanı ForumÇalışma odanız yoksa küçük oturma odası ve çalışma odası dekorunu bir arada gerçekleştirebileceğiniz beyaz rengin hakim olduğu üst resimdeki gibi bir dekorasyon modeli harika bir seçim olabilecektir. Odalarınızı şık- estetik ve ferah konuma sokacak olan alternatiflerden biri olan küçük oda dekorasyon fikirlerinden esinleneceğiniz uygulamaları hayata geçirmeye hazır mısınız?
 

Benzer Konular


Üst