Küçük kızlar için abiye saç modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Küçük kızlar için abiye saç modelleri
küçük kız saç modelleri küçük kızlar için saç modelleri küçükler için abiye çocuk kız çocuk abiye
Sizler kadar onlarında süslenmeye o özel günlerde gecelerde etrafta son derece şık görünmeye hakları var yani:D

Evet küçük minik kızlardan bahsediyorum hele ki zamane kızlarınnın hemen hemen hepsinin havasından süsünden yanına varılmıyor:D

Kızı olan anneler çok daha iyi bilirler ki yeri geliyor annelerinin giydiğini süslenmesini bile kıskanan kızlar var buna ben yeri geliyor çevremde şahit oluyorum

Bazen annesinin makyaj malzemeleriyle kendine makyaj yapmaya çalışan mı ararsınız topuklu o kocaman terlik ayakkabıları giyip etrafta tıkır tıkır yürüyenmi ararsınız ahh şu minik süsüne düşkün kızlar ahh:D

İşte şimdi onların süsüne süs katacak güzelliklerine güzelik şirinliklerine şirinlik saç modellerini paylaşmak istiyorum .Özellikle özel günlerde bu saç modelleriyle onların görüntülerine bambaşka bir hava katabilirsiniz ve dünyalar onların olur zaten onlar dünden razı değilmi süslenip havalı süslü püslü görünmeye:D

İşte küçük kızlar için abiye saç modelleri buyrun:tik:

sac-modelleri8-4682.jpg
sac-modelleri9-1263.jpg

sac-modelleri10-3604.jpg

sac-modelleri11-4818.jpg

sac-modelleri12-5606.jpg
sac-modelleri13-4962.jpg
sac-modelleri13-4339.jpg

sac-modelleri15-1717.jpg

sac-modelleri16-6083.jpg
sac-modelleri17-3072.jpg

sac-modelleri18-5761.jpg