Kullanmadığımız kıyafatleri takasa ne dersiniz???

s_hoca

Yeni Üye
Üye
Kullanmadığımız kıyafatleri takasa ne dersiniz???
Kilo değişiminden, hamilelikten, hediye gelip de üzerimize olmadığından dolayı dolaplarda duran kıyafetiniz yok mu? Benim bir sürü var.Atamazsınız, satamazsınız...Önceden yardım kuruluşlarına verdim, şimdi verebileceğim kimse yok :( Şöyle de bir durum var ama, benim işime yaramayan, başkasının ihtiyacı olabilir.Benim de sizin kullanmadıklarınıza... Temiz, kullanılabilir kıyafetlerimizi takasa ne dersiniz? Böylece hem dolaplardaki fazlalıklardan kurtuluruz, hem de kargo parasına yeni kıyafetlerimiz olur :) İster resimleri burdan yükleriz, isterseniz mail olarak göndeririz...

Öncelikle bu güzel fikir için tebrik ve teşekkür ediyorum arkadaşım:)

Konu bu bölüme uygundur, zira rağbet görmesi için konuyu sabit konu yapmam lazım ki yapacağımda :)

İsteyen, herkes işine yaramayan kıyafetleri buradan paylaşarak, işine yarayan bir diğer arkadaşına hediye ederek, hayır işler. Konu sahibi arkadaşım da böylesine hayırlı bir işe vesile olur:)

Rengi, boyu ve bedenini yazarak kıyafetlerinizi paylaşın Melek'ler:)
Bende en kısa zamanda dolabıma bakacağım ve çevremde giyinmediklerimi verdiğim kişilere olmayan kıyafetlerimi burada ki arkadaşlarıma hediye etmekten mutluluk duyacağım :)

:) Bak bu çok güzel oldu admin sağolasın... Birilerinin ihtiyacı varken bende boş boş durmaları rahatsız ediyordu.Birbirimizin ihtiyaçlarını da kapatırız böylece.Hem de müsriflik yapmadan :)

aslında benim ve oglumun çok fazla giymediği giysi var ihtiyac sahiplerine de ulaştırılabilinir
Ne kadar güzel bir düşünce sizi tebrik ediyorum. Kıyafetlerini satan yada takasa gidene asla bir sözüm yok yanlış anlaşılmasın ben açıkcası şahsım adına satma taraftarı değilim bunun yerine ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyorum. Ailece eşimin, kendimin ve çocuklarımın küçülenleri olmayanları ihtiyacı olan birilerine veriyorum.

Ne kadar güzel bir düşünce sizi tebrik ediyorum. Kıyafetlerini satan yada takasa gidene asla bir sözüm yok yanlış anlaşılmasın ben açıkcası şahsım adına satma taraftarı değilim bunun yerine ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyorum. Ailece eşimin, kendimin ve çocuklarımın küçülenleri olmayanları ihtiyacı olan birilerine veriyorum.
Bende böyle yapmak istiyorum ancak yakın cevremde kabul eden olmuyor eskiyi giymek istemiyorlarmış

Geri