kurabiye canavarı nasıl zayıfladı?

elmalı kurabiye

Yeni Üye
Üye
kurabiye canavarı nasıl zayıfladı?
nasıl zayıfladım nasil zayifladim nasıl zayıfladınız zayıfladım mutluyum gerçekten
ahhhh bu kilo sorunu birçok insanın basına bela degil mi? birzamanlar benimde öyleydi çok şükür mazide benim için bir anı hatta gençlik dönemimde oldugu için kötü bir anı olarak kaldı(hala gencim yanlış anlamayın) anlatmaya en bastan baslamak istiyorum izninizle....
liseye ilk basladıgım yıl 47 kilo olarak yurda yerlestim çogu arkadasım toplu yada normal olsalar bile ayy kıza bak ya ne güzel fiziği var derlerdi :dil: NAZAR MI DEGDİ ACABA
belki yurt ortamı belki psikolojik belkide yurtta yemek yiyemediğim için dısardaki fastfood yiyecekler sabep olmuş olacakki zaten öyle oldu :popcorn: kilo olmaya basladımm...
ayrıca liseye baslamamla halkoyunu oynamaya basladım hemen ögretmenlerim arkadaslarım hatta yurttan eve geldiğimde ailem bile beni görünce çok sasırdılar eee 1 kişi der 2 kişi der herkes birden üstüme gelince aaa ne kadar kilo almışsın diye psikolojik olarak çöktüm tabii...taktıkça kafaya daha çok kilo aldım..halkoyunu çalışmalarına gitmek istemiyordum dısarı çıkmak giyinmek süslenmek istemiyordum en güzel çagım zehir olmastu hiçbişeye konsantre olamıyordum..yurtta oldugum için saglıklı ve dengeli beslenmem yada rejim yapmam imkansızdı...:123: nasıl bir duygudur yasayanlar bilir:shootout::shootout::shootout:
ertesi yıl yine yurttaydım ve yine aynı tas aynı hamam :D artık biraz daha alışmaya basladıgımı düşünürken hala kafaya takıyor,sacma sapan diyetler uyguluyor yapmadıgım sey kalmıyordu inanır mısınız vücudumun heryerine poset sarıp yurdun hamam gibi sıcak banyosunda bir oyana bir bu yana koşusturuyordum millet deli mi bu ya diyordu :) ama benim neler yasadıgımı bilmiyorlardı tabi bir bayan olarak heryerimden bir kilo aldıgım için üst taraf acayip problem oluyordu :eek:rkide: anladınız:) halkoyunu çalışmaları yarışmalar sehir dısı yarışmaları devam ediyordu diyorm bu tempoda ben neden zayıflayamıyorum :hıms: ve 3. senemde kötü anılarımla yurttan eve çıktım evimiz okula uzaktı yani yürüyerek 20,25 dk falan yavassanız daha fazla:) bu arada yine dengesiz rejimler yaptım sindirim sistemim çöktü :( keten tohumu,ıvır zıvır duydugum herseyi denedim ...
evden sabah aksam okula yürüyordum buna öglenide eklemeye karar verdim ee spor olsun:) sabah git öglen gel tekrar git aksam gel üst degiş tekrar in halkoyunu çalışmaları gece yarılarına kadar....günde o yolu yani 5 sefer ediyordum ...
bu arada zayıflamayı falan unuttum eskisi kadar takmıyordum zaetn okadar harekete fazla yemek de yiyemiyordum bilmiyorum belkide yesemde yakıyordum ..bütün yıl böyle yogun bir tempoyla gecti yeme alışkanlıklarımı degiştirdim ama sıvı seyler su meyveler sebzeler herseyden az az yedim yurtta kaybettiğim saglıgımı geri kazanmalıydım...:ang:
vee 4.yıl yine aynı tempo aynı yol..5 sefer yogunlasan türkiye finali halkoyunu çalışmaları ..ve ÖSS evt hoşgeldin sınav birde dershane basladı mı benim tempo 2 kat arttı ama kilo kimin umrunda aklıma bile gelmiyordu...
bu yılında sonuna geldik geziler falan derken birden herkesin ne kadar zayıfladın sözlerini duymaya basladım allah allah ben mi???? evt farkında degildim o kadar takıntılı ben artık umursamıyordum ama herkes ama herkes aynı seyi söylüyordu
kendimi yine eskisi gibi görüyordum ben tek anladıgım zaman pantalonlardan oluyordu :) artık bollardı...ve ben gercekten zayıflamıştım.....:yahoo:

BURDAN ÇIKARDIGIM DERS KAFANI TAKMA DUR :stop:

VE DENEDİĞİNİZ HERSEYDE BENİM GİBİ MIZMIZLANIP HEMEN SONUÇ BEKLEMEYIN NEDEN OLMUYOR YEMEDİM NEDEN OLMUYOR SPOR YAPTIM DEMEYİN VÜCUDUMUZ BU KADAR HIZLI ZAYIFLAYAMAZ ZATEN ZAYIFLASADA MUTLAKA BU HIZIN ZARARLARI OLACAKTIR HERSEYİ ZAMANA BIRAKIN VE ELİNİZDEN GELDİĞİNCE ÇOK HAREKET EDİN NERDE HAREKET ORDA BEREKET :)
BİRAZ SABIR BİRAZ RAHATLIK VE KESİNLİKLE DOGRU DENGELİ BESLENME !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BEN ATLATTIM SİMDİ DAHA DA ZAYIFIM HATTA
60,65 KİLO OLMUŞTUM ŞİMDİ 45,47 KİLOYUM VE ÇOK MUTLUYUM yupis
ZAYIFLAMAK İSTEYEN ARKADASLARIMI MOTİVE EDİYORUM BU ARADA BİR SÜRÜ BİLGİ SAHİBİ OLDUM YİYECEKLER KALORİLERE VS.....VS

HERZAMAN BİR DİYETİSYENLE ÇALIŞIN KENDİ BASINIZA KARAR VERMEYİN SAKINNN !!!!!!!!!
BENDEN BU KADAR ARKADASLAR SAGLIKLI ZİNDE FORMDA GÜZEL GÜNLER DİLİYORUMM..........

M.M
ELMALI KURABİYE
SAYGILAR

Son düzenleme:
Canım benim yaa ben seni hiç.. 65kg hayall edemiyorum.. sen fidan gibi güzel bir kızsın.. maşallahh... demekkii herşeyin vakti ve zamanı var...

canım ilk önce sevındım zayıflamana..kilo almak çok kötü bışey insanı yaşamdan uzaklaşdırıyor.. ama helal olsun demeden geçemıyecem sana nasıl vermişin o kiloları...vay bee...tebrik canım:D

Helal olsun hemşeridaşıma o kadar kiloyu vermiş manken gibi olmuşsun :D

Rejim yapmak isteyen arkadaşlar ne kadar az yerseniz yiyin hareket etmeden spor yapmadan kilo vermek çok zor kilo verseniz bile vücudunuz sarkıyor ve fit bir görüntünüz olmuyor...En azından günde yarım saat tempolu yürüyüş yapmanız şart...Ve sağlıklı beslenmeyi sadece diyet süresince yapmayın hayatınız boyunca sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirmeye çalışın...

Bu da benden küçük bir tavsiye olsun :)

Geri