kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı

Ç

çiğdemdeniz

Yeni Üye
Üye
var arkadış ben kaldım sadece sana önerim kafana sakın takma buda düşecek diye benim ilk düşük oldu ve devamı geldi 4.de çocuğum oldu benim gibi buda düşecek diye sakın kafana takma hamile kalıyorsan problemin yok demektir sadae dediğim gibi kafanı rahat tut

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
merhaba melekler benim de bebeğimde gelişim geriliği vardı ve nisan 5te kalbinin durması sonucu vakumlama yöntemi ile kürtaj oldum ilk bebeğimdi ve 10.ayda hamile kalabilmiştim.dr um ilk adetten sonra korunmayı bırakabilirsin dedi.28.günde ilk adetimi gördüm ilk adetimin 12. günü tekrar adet oldum dr düzensiz yumurtlama olabilir ama ilaçla müdehale etmek istemiyorum dedi. bu arada ilişkide bulunduk ikinci kanamanın 11.günü çok hafif pembe lekelenme oldu 3gün günde bir iki damla kahverengi akıntı ile sonlandı.bunun üstünden de 10 gün geçti ilk gebeliğime benzer bazı belirtiler yaşıyorum ümitlenmek istemiyorum test yapsam belli olur mu bilemiyorum benzer durum yaşayanlar var mı merak ettim

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
merhabalar.bende kürtajsız düşük yaptım.yeniden hamile kalabilirmiyim hep bu endişe içindeyim.bir adet geçmesini beklemek zorundamıyım.bilgi veren olursa sevinirim.allah herkese sağlıklı evlat sahibi olmayı nasip etsin.teşekkürler...

Z

zeliha bozdogan

Forum Okuru
Bende kurtajsiz dusuk yaptim daha uzerinden 30 gecti adet olmadim ve aynibelirtiler bendede var acaba hamilemiyim

E

Elf1234

Forum Okuru
Ben 9 gün önce 4 haftalık düşük yaptim ne zaman gebe kalinabilir

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Elf1234' Alıntı:
Ben 9 gün önce 4 haftalık düşük yaptim ne zaman gebe kalinabilir
Bu sorunun cevabını size ancak doktor verebilir. Gebe kalma planı öncesi mutlaka hekiminize danışın. Hekiminiz yapacağı muayene ve tetkit sonuçlarına göre sizi bilgilendirecektir.

E

Elf1234

Forum Okuru
Doktorum bi dahaki aylarda kalabilirskalabilirsin demisti çok küçük bi gebelikti ve degerlerim birden düştü

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Anladım geçmiş olsun doktorunuzun önerisiyle hareket etmeniz faydanıza olacaktır. Sağlıklı günler diliyorum.

C

Cansss

Forum Okuru
Elf1234' Alıntı:
Doktorum bi dahaki aylarda kalabilirskalabilirsin demisti çok küçük bi gebelikti ve degerlerim birden düştü
Aynı durum bende de oldu 2 . Haftada hcg değerim 406 YK’nın bir anda 27 buçuğa düştü ve dusuk başlamıştı . Korunmuyorum çok taze bir olay aslında benim ki 27 Mayıs ta oldu

M

Melike06

Forum Okuru
Cansss' Alıntı:
Aynı durum bende de oldu 2 . Haftada hcg değerim 406 YK’nın bir anda 27 buçuğa düştü ve dusuk başlamıştı . Korunmuyorum çok taze bir olay aslında benim ki 27 Mayıs ta oldu
Peki hemen hamile kalabildin mi benim de iki haftalıkken düştü 437 çıkmıştı kan değerim bir ay beklemek gerekiyor mu bilemedim

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
Melike06' Alıntı:
Peki hemen hamile kalabildin mi benim de iki haftalıkken düştü 437 çıkmıştı kan değerim bir ay beklemek gerekiyor mu bilemedim
Bunu doktorunuza sorsanız daha iyi değilmi benim fikrim