Kuzen işeyınce ......

GaMzE_18

Üye
Üye
Kuzen işeyınce ......
BUNDAN 1 YIL ONCEYDI BENIM KUZİK SEVGILISIYLE BULUSUCAKTI EVDEN CIKMASI ICIN DEVREYE BENIM GIRMEM GEREKIYORDU VE GIRDIM BIRLIKTE CIKTIK EVDEN BUNLAR COCUKLA BULUSTULAR BENDE YANLARINDAYIM TABI YANIMDA OYNASIYOLAR FALAN FILAN ÇOCUK BI ESPIRI YAPTI BENIM KUZIK KRIZE GIRDI AMA NASIL GULUYOR BIZ ÇOCUKLA CIDDIYIZ BIRBIRIMIZE BAKIYORUZ SASKIN BIR HALDE BI BAKTIM BNM KUZEN İŞSEMİŞ AMAN ALLAHIM BU RUYAMIYDI NEYDI BEN UTANDIM CABUK BANA PANTOLON BULUN DIYE BAGIRMaya BASLADI BENIM KUZIK. bızde cocukla magaza magazA gezıyoruz kuzene pantolon arıyoruz bulduk bı tane goturduk arkada bı yerde gıyındı ama o kadar rahattı kı ınsan sevgılısınden utanmazmı yaaa ben çocugun suratına bakamıyorken o kahkaha atyodu bu olayı paylasmak ıstedım cunku çok enteresan bır olay =)

:))))))) Buna benzer bi olayda benim başımdan geçti, ablam hamileyken sanıyorum 8. ayındaydı.Yolda gidiyoruz yolda komik birşey gördük, ikimizde gülmemek için zor duruyoruz(birbirimizi çok iyi tanıdığımız için hangi şartlarda ne tepki vereceğimizi de iyi biliyoruz) ben ablama bakmamak için başka yerlere bakıyorum, en sonunda gözgöze geldik kahkayı patlattık, neyse ben öyle böyle zapdettim kendimi:) ablam susmuyor:) meğer altına yapmış:) yoldayız :) açık renk giymiş dikkatli bakan çok rahat görür:) neyse elinde poşet vardı onunla kamufle etmeye çalıştı bir de hava da sıcak olduğundan eve gidene kadar kurudu:) paylaşımın için teşekkürler, oturduğum yerde gülüyorum:)

SENIN ABLAN YINE HAMILEYMIS O NORMAL BENIM ANNEMDE KACIRRMIS AMA BU SEVGILISININ YANINDA AYY BIDE UTANMAMISTI :D:D:d

olay hem komık hem vahım allahtan cocuk olumlu karsılamıs ben olcaktım orda o kuzenın yerıne yerın dıbıne gırmıstım:S

benımde basıma geldı öle bı olay kınalıadadayız 4 kısı ıkı kız ıkı erkek ark var bı tane kız:D
tutturdu tutamıcam yapalım bıyere dıe yok kızım dıorum bura olmaz caktırmadan yapamassın hem az ılerde tuvalet var tut yok bzıımkısı bı ara ıkı bacagını çapraz yapmıs arkamda işioo :d tutamamış garıbım ben onde gulme krızıne gırdım o arkada aglama:d
ama napım ne olursa olsun tutamadım kendımı bızım cocouklar faketmeden hemn plaja gırdık ben ona sort verdım onu gıydı sonra olay kapandı ama varya bızım cocukla cok dalgacı kı bırısı ıle yenı tanısıyordu arkadasım olurda bırı anlasaydı valla yanmıştı bızım kız 2010 dalga konusuu olurdu :d

Geri