Lamiyaya ithafen

çok güzel olmuş kız lamiş bi doğur bebiş teyze yönünden çok şanslı olacak kız her şehirde teyzesi olcak kız kız matem seni alkışlıyorum:ar4fd::ar4fd::first:

ay çatlak çok kötüsün bencede hiç gerek yoktu demeyi isterdim ama bu gerçekten harika olmuş yüreğine sağlık katre .ve lamiş canım arkadaşım umarım en kısa zamanda ANNE olursun ALLAHIMIN izniyle

çok güzel olmuş kız lamiş bi doğur bebiş teyze yönünden çok şanslı olacak kız her şehirde teyzesi olcak kız kız matem seni alkışlıyorum:ar4fd::ar4fd::first:
teşekkür ederim edalıgelinim ya ben bu lakabını çok seviyodum neyse gerçekten benim bebeğim olursa çok şanslı olucak bisürü teyzesi olucak hemde yurt dışında bile:)

ay çatlak çok kötüsün bencede hiç gerek yoktu demeyi isterdim ama bu gerçekten harika olmuş yüreğine sağlık katre .ve lamiş canım arkadaşım umarım en kısa zamanda ANNE olursun ALLAHIMIN izniyle

ve ben yürekten buna inanıyorum

sağol şevvalim benim en azından çatlak gibi konuşmamana sevindim inşallah dualarımız bi an önce kabul olur katre harika bi şiir yazmış gerçekten iyiki varsınız canım benim

Geri