lazer epilasyon fiyatları hakkında

nilsuesil

Yeni Üye
Üye
lazer epilasyon fiyatları hakkında
izmir de sadece bikini bölgesi için fiyatlar aşağı yukarı ne kadardır

Ben İzmir'deyim ama lazer fiyatlarını henüz araştırmadım. Kullandığım ve hala kullandığım bir takım ilaçalrım tüylenme yaptı bende de ama dr. tedavim bitince lazeri uygun gördü. Benim dr. Dermotoloji Profesörü ve lazer hakkında şunu söyledi bana ''Türkiye'de ki bir çok lazer sistemi, yüz de etkili değildir, yeni bir sistem geldi, tedavin bitince ben araştırıp randevunu alacam ve gideceksin'' dedi.

Ben tüm vücudumu yaptıracam, epilasyon derdinden kurtulmak için, bildiğim kadarı ile tüm vücut bölgesel lazerlerden daha uygun oluyormuş :S

Bu konu hakkında fiyat bilen arkadaşlarımız, bu başlık altında bildirir ise mutlu olurum :)
(kendim için değil, soran arkadaşımız için) :D:D

Esmodaline fark edilen güzellik istanbul-ankara şube

2 şube gercekten sağlıklı güzellik epilasyon-ciltbakım-akne-sivilce-leve bölgesel incelme sarkan ciltleri genclestirme ve buna benzer bircok hizmet vermekteyiz... Esmodaline istanbul bahariye cad.kadıköy sinema pasajı kat2 daire4 kadıköy/istanbul 0216 700 23 74-75 da ve ankara meşrutiyet cad.mesrutiyet işhanı 10/47 kat5 kızılay/ankarada hizmet vermektedir....istanbul şube:0216 700 23 74- 75 ankara şube:0312 419 09 43-53 epilasyonda 890 tl üstelik seans deil tüm vücut her iki şube de gecerlidir. Kampayamız 1 hafta için gecerlidir..

Geri