Lazer Epilasyonda Kalıcı Çözüm İçin Kaç Seans Gerekir?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Lazer Epilasyonda Kalıcı Çözüm İçin Kaç Seans Gerekir?
bu konu lazerde kalıcı çözüm için kaç seans gerektiği konusunda bilgilere yer vermektedir.

İstenmeyen tüylere kalıcı bir çözüm yöntemi olan lazer epilasyon da bazen köklü kıllar ve tüylerin fazlalağı seans sayısını arttırabilir. Lazerde kalıcı bir çözüm için kaç seans gerektiği konusun da bilgi sahibi olmak isteyenler için merak etitğiniz bilgiler sizlerle...

lazer_epilasyon-3cf.jpg

Lazer ışığı anajen (aktif) aşamadaki kıl köklerini etkilemektedir. Bütün kökler aynı anda aktif olmazlar. Dolayısıyla telojen (pasif) kökler, aktif hale geldiklerinde bunlara da lazer uygulama yapmak gerekecektir. Lazer epilasyonda kalıcı çözüm, tek bir uygulamayla olmayacaktır; ancak en az birkaç seanstan sonra sonuç alınabilecektir. Kılların kalınlığı ve yoğunluğu her vücutta farklı olduğu için kesin bir seans sayısı vermek mümkün değildir, kişiden kişiye ve bölgeden bölgeye seans sayısı değişecektir.
Ortalama olarak çoğu kimselerde 5-8 seans lazer epilasyon uygulaması, kalıcı çözüm için yeterli olabilmektedir.

şu okul bitse adam akıllı iş bulsam gidicem bi lazerciye epilasyoncuya ne var ne yok aldırıcam oooohhh sonra bida hiç uğraşmicam ne çektik be uzamasını bekle,beklerken pantolon giy sonra al sonra bida çıksın anaaaaaam çekilcek dert değil düşünsenize tertemiz olucaz ve bida böyle bi derdimiz olmicak :)

Vallahi benimde gitmem gerekiyor yakında tatil var ama o kadar erken zamanda da etki etmeyecek belkide kışın gitmeliyim kızlar :)

Ben yüz bölgesine yaptırmıştım üni. o zaman baya pahalıydı şimdi hiççç uğraşmıyorum bebeğim doğsun bacaklarıma,bikini bölgeme yaptırcam :D:D

Geri