lazer epilasyonla sonuc alan var mi?

bende lazer epilasyona gidiyorum 2 gün önce 2. seansımı yaptırdım,güzellik merkezlerine güvenemediğim için özel bir hastahanede yaptırıyorum,ilk seansımdan 1,5 ay geçtikten sonra 2.sini yaptırdım ve çok memnunum.Özellikle genital bölgemde 2. seansa gidene kadar hiçbir şekilde tüy çıkışı olmadı,bacaklarda ise bir önceki epilasyon döneminde dinlenmede olan kıl kökleri doğal olarak çıktı ama o da 2. seansa gitmeden son 1 haftaiçinde belirginlik kazandı.Kısacası ben ilk seansta bile büyük değişim farkettim ve çok memnun kaldım.

Ben uzun bir süre gittim lazere çok olumlu sonuç aldım tüylerimin sarı olmasına rağmen çok memnun kaldım önemli olan lazer yaptırılan yer ve makinası

Merhaba,
Nereden memnun kaldınız acaba? Bilgi verebilir misiniz?

arkadaşlar ben de yarın lazer epilasyona başlıyorum. alexandrite denilen alet kullanılıyormuş lazer yaptıracağım tıp merkezinde. görüşmeye gittiğimde bayan kollarımı yaptırmamamı, eskisinden daha fazla kıl çıkabileceğini ve yıl gibi uzun bir süre sürebileceğini söyledi. tüm bacak,genital ve koltuk altı yaptıracağım.4 ana seans sonra da 2-3 tane toplama seansı olacak dedi. ana seanslarımın ilk ikisi 500, sonraki ikisi 450. toplama seansları da kalan tüylere göre 250,150,50 gibi azalarak gidebileceğini söyledi. sizce nasıl?

Selam kızlar, ben Kübra;
bütün yorumları okudum. evet ben de seansa başladım bakalım nasıl olacak, gelişmeleri yazarım diyenlerin hiçbiri görünmüyor şimdi. onlar sonuçlarını yazarlarsa bizim için daha iyi olur. ben de tüm vücut yaptırmayı düşünüyorum artı kol. kol için lazerin uygun olmadığını yorumlardan gördüm. şimdi kararsız kaldım. benim kollarım zaten erkek kolu gibi. hiç mi azalmaz. bilemedim şimdi. bir de bilenler yaptıranlar şunu cevaplarlarsa çok sevinirim. ütüleme lazer mi atış lazer mi??? :(

arkadaşlar ben bütün vücuduma yaptırıyorum ben çok memnun kaldım kola yapılmaz diye bende çok duymuştum ama kollarımada yaptırıyorum yaptırdıgınız yere ve makinasına bağlı arkadaşlar ütüleme lazer yaptırıyorum ben ama her ikiside birbirinden farklı oluyo yüz için yaptırmak isterseniz ütüleme değilde atış öneririm ama vücut için ütüleme lazeri öneririm kızlar size

kybele lazer de yaptırmıştım ben bundan 2 sene önce. geçen gene bir arkadaşımla gittim. zaten fiyatlar uygun. eski üyeyim diye baya güzellikte yaptılar. zaten kybele lazer baya eskiymiş. bence deneyin. lazer epilasyon çevremde herkes yaptırıyor zarar görmedim.

Geçtiğimiz günlerde bir kampanyadan yararlanıp lazer epilasyon ile ağrısız acısız bir hizmet aldım. Size de tavsiye ediyorum. Tüm vücut epilasyonları 290 TL . kampanya haziran sonuna kadar devam ediyor. Op. Dr. Cihan Uçar garantisi ile ilgili 0536 653 03 37 hattından bilgi alabilirsiniz.

site adresi: www.drcihanucar.com

ben araştrdım yüz için seanslardan 15 gün öncesinden itibaren tüylerinizi almayın yazıyo.bu şekilde devam etmesi nasıl oluyo anlayamadım 8 10 seans boynca tüylerini almazsan nasıl olcak

Geri