lazer epilasyonla sonuc alan var mi?

Unutuyordum birtaneyim ,hormon testi yaptir deyip duran yerler,kendi hatalarini kapatmaya calisiyorlar ben de yaptirdim,hormon testini cok kapsamli yaptilar neyse hormon testinede bir suru para verdim ve hic bir sey cikmadi,bunu yapan yerde biliyor olmali,hormon bozuklugunun oldugu insanlarda,ses tellerinde kalinlasma ve dolayisiyla ses kalinligi,erkeklik hormonundan dolayi erkek tipi sac dokulmesi,kollarda kalinlik adeleli yapi vs oluyor,bunu lazer yaptirdigin yerdeki kisilerde biliyorda iste bir umut hormon testi istiyorlar,kendi suclarini kapatmak icin.

ayyyy canım seninkide hepten zormuş yaa ama mnesela şöyle bişey var belirli bi seans para ödüyorsun sonrasındada ödemiyorsun keşke öyle olan epilasyonları deneseydin paranda boşa gitmezdi.

birazcık geç cvp oldu ama kusura bakmayın. ben şuanda yaptırmıyorum artık fırtına. okadar çok yerle görüştümki en son bir dermatoloğa gittim. yüzüme bi aletle baktı ve bilgisyardan bana gösterdi.bu marketlerde cilde bakan hatunların baktığı alet gibi bi aletti.cildimin altı resmen yaraydı.kanamış gibi böyle garipti. doktorda dedi kaç seans yaptırdın diye dedim ne siz sorun ne ben söyliyim:) ve cilt kanseri olma riskinin bile olduğunu söledi doktor. şuan sakallı bi şekilde dolaşıyorum ne yapacağımı da bilmiyorum. ama dediğim gibi başlayacak olanlara tecrübeyle sabit olan bir tavsiye yüz için düşünüyorsanız asla başlamayın...

Bitaneyim,aynen canim,bende de ayni oldu,bir de su varki arastirinca ogrendim yuz gibi hassas bolgelerde yaptirdigin alanin disindaki tuylerde etkilenip buyuyormus,neyse kollarima lazer yaptiriyordum,simdiye kadar omuz bolgemden kesinlekle rahatsiz olmadim orada tuy yoktu ki,seansa gittigim yerdeki kadin omuz bolgemede yapti simdi yer degistirdim baska yere gidiyorum ve orada lazer yapan bayan,ayni zamanda doktor,bu bolgeye kim lazer yapti burasi bitmez dedi.Ilk gittigim yerdeki kadinda calistigi yerden ayrilmis keske onu elime gecirseydim.Ne mi yapardim olmayan yerde de tuyleri uyarip harekete gecirdigi ici bir guzel doverdim,isin sakasi bu tabiki.Yinede cok dikkat etmek lazim bir bolgedeki tuylerden kurtulayim derken o bolgenin yanindaki tuylerde uyarilip harekete geciyormus ve bunu lazer yapan kisilerde yeni fark etmisler.

dilaranil ilk öncelikle merhaba:)geç bir cvp oldu ama kusura bakma.ben de ilk başta bi yere gitmiştim.boynuma kadar indi .... kadın:)ve bir seans bile lazer görmesi boynumdada tüyleri siyahlaştırdı. bu lazere döktüğüm parayla sanırım güzel bi iş kurardım:) herşeyi yaptırdım hormon testleri kan testleri vs vs.. ama dediğin gibi bu testleri istemelerinin tek sebebi kendi hatalarını kapatmak. en son bir dermatoloğa gittim ve bi aletle yüzüme baktı ve bilgisayardan banada gösterdi inanırmısın cildimin altı kanamış yara gibiydi.şok oldum resmen. ama yapacak birşey yok maalesef bir kere başladınmı devamlı yaptırmak zorunda kalıyorsun.ben şuanda doktorun istemesinden dolayı yaptıramıyorum sakallı bi şekilde dolaşıyorum:) ama doktorun söylediğine göre lazer epilasyon yüz bölgesinde en fazla 10 seans uygulanmalıymış.daha fazlası cilt kanserine sebep olabiliyormuş.benimkisi 20-30 olmuştur heralde.umarım bişey olmaz ama yüz bölgesine yaptırmak isteyen arkadaşlarım lütfen yaptırmayın inanın çok pişman olursunuz.tecrübeyle sabittir:)

canım çok geçmiş olsun diyorum tüy dökücü ürünler kullanmayı dene derim belki inş. faydasını görürsün....
ben bi kuzende yüzüne yaptırdı faydasını hemen gördü ama şuan tüysüz bir yüzü var.

dilaranil ilk öncelikle merhaba:)geç bir cvp oldu ama kusura bakma.ben de ilk başta bi yere gitmiştim.boynuma kadar indi .... kadın:)ve bir seans bile lazer görmesi boynumdada tüyleri siyahlaştırdı. bu lazere döktüğüm parayla sanırım güzel bi iş kurardım:) herşeyi yaptırdım hormon testleri kan testleri vs vs.. ama dediğin gibi bu testleri istemelerinin tek sebebi kendi hatalarını kapatmak. en son bir dermatoloğa gittim ve bi aletle yüzüme baktı ve bilgisayardan banada gösterdi inanırmısın cildimin altı kanamış yara gibiydi.şok oldum resmen. ama yapacak birşey yok maalesef bir kere başladınmı devamlı yaptırmak zorunda kalıyorsun.ben şuanda doktorun istemesinden dolayı yaptıramıyorum sakallı bi şekilde dolaşıyorum:) ama doktorun söylediğine göre lazer epilasyon yüz bölgesinde en fazla 10 seans uygulanmalıymış.daha fazlası cilt kanserine sebep olabiliyormuş.benimkisi 20-30 olmuştur heralde.umarım bişey olmaz ama yüz bölgesine yaptırmak isteyen arkadaşlarım lütfen yaptırmayın inanın çok pişman olursunuz.tecrübeyle sabittir:)
Sana da,bana da gecmis olsun yani,nasil girdim bu ise bilmiyorum,ne zaman nasil gecer onu da bilmiyorum,serbest radikallerin dolasimi bu islemle artiyor ve cilt kanserine zemin hazirliyor,bunun icin onerim,iyi beslen ve keciboynuzu ve ya keciboynuzu petmezi ye,bu kanser riskini onluyor.Simdi cok pismanim,oysa kol bolgemde abartilacak bir durum yoktu,akilsiz basim iste.:n028:

canım çok geçmiş olsun diyorum tüy dökücü ürünler kullanmayı dene derim belki inş. faydasını görürsün....
ben bi kuzende yüzüne yaptırdı faydasını hemen gördü ama şuan tüysüz bir yüzü var.

çok tşk ederim canım keşke benimde tüysüz bir yüzüm olsaydı çok isterdim ama yaptırdığım yerlemi ilgili benle mi ilgili bi problem vardı çözemedim:):shootout: offf off

gerçekten ikimizide geçmiş olsun dilaranil.girdik bi kere işte güzel olma düşüncesiyle ama dahada beter oldu. bu keçiboynuzunu deniyeyim en kısa zamanda çok tşk ederim önerin için...

Merhaba ,ben de üç seanstır yaptırıyorum bacaklarıma.Tüylerde hem oldukça azalma var,hem de çok uzun süde çıkıyorlar artık..

kızlar lazer yapan yeri iyi seçip araştırmak lazım ben yüzüme yaptırdım ilk yaptırdığım yer boynuma kadar yaydı. sonra başka bi lazer merkezi önerdilr uzman doktor ama güzellik uzmanı dğl yapan ve inanın şuan bitmek üzere 3 kez yaptırdım iyi araştırın

kızlar lazer yapan yeri iyi seçip araştırmak lazım ben yüzüme yaptırdım ilk yaptırdığım yer boynuma kadar yaydı. sonra başka bi lazer merkezi önerdilr uzman doktor ama güzellik uzmanı dğl yapan ve inanın şuan bitmek üzere 3 kez yaptırdım iyi araştırın
Evet canim,cok iyi arastirmak lazim,fakat daha nasil arastirayim ki bilmiyorum bu gittigim yerdeki yapan kisi sahsen doktor yinede ozensiz calisiyor,artik bilmiyorum,usandim yani.

Geri