lazer epilasyonla sonuc alan var mi?

Merhaba ,ben de üç seanstır yaptırıyorum bacaklarıma.Tüylerde hem oldukça azalma var,hem de çok uzun süde çıkıyorlar artık..
Isin ilginc yani da bu iste,kollarima yaptirmaya basladiktan sonra bacaklarima da yaptirdim gel gor ki bu ne tezatlik diyeceksin 5 seansta bacaklarimdakiler bitti,kollarimdakiler ise cogaldi ve bitmek bilmiyor,inceliyor yinede bitmiyor.

ben daha gitmedim güvenilir mekan arıyorum okulda arkdasımın önrdiği biyer var kendisi sarısın ve tüyleri 3.seanstan sonra azalmaya baslamıs anladıgım kadarıyla.

Bacaktakiler azaliyor canim,bacak tuyleri daha yuzeyde kol ve yuz tuyleri ise daha derinde oluyor ve seanslar uzadikca uzuyor,malesef bunu bilmedigim icin kollarimdaki iki uc tuyude resmen cogalttim simdide ugrasip duruyorum.

birazcık geç cvp oldu ama kusura bakmayın. ben şuanda yaptırmıyorum artık fırtına. okadar çok yerle görüştümki en son bir dermatoloğa gittim. yüzüme bi aletle baktı ve bilgisyardan bana gösterdi.bu marketlerde cilde bakan hatunların baktığı alet gibi bi aletti.cildimin altı resmen yaraydı.kanamış gibi böyle garipti. doktorda dedi kaç seans yaptırdın diye dedim ne siz sorun ne ben söyliyim:) ve cilt kanseri olma riskinin bile olduğunu söledi doktor. şuan sakallı bi şekilde dolaşıyorum ne yapacağımı da bilmiyorum. ama dediğim gibi başlayacak olanlara tecrübeyle sabit olan bir tavsiye yüz için düşünüyorsanız asla başlamayın...
geçmiş olsun canım peki cildinin altındaki yaralar için tedaviye başlayamayacakmısın bi çaresi yok mu :(
benimde lazere başladığım yerde sorun vardı bitürlü yeni makine alıpta abşlayamadılar 1 yıl olacak neredeyse yapmayalı ki 7.seansa başlayacaktım sanırım ağdaya başlayacağım :S

Son düzenleme:
bende bugün başladım.biraz oldubittiye getirdiler gibi geldi ama umarım sonuç iyi olur.ismi ''estetech''duyan yada bilgisi olan varmı?

evet canım 3 seansta kurtuldum
Yaptirdigin bolgeye bagli canim senin adina sevindim.,Yuz , kollar ,gobek,sirt gibi bolgelerde bitmiyor ve cok zor azaliyor.Bir cok sitede de yazan yazilardan anlasildigi kadari ile lazer uzun sureli epilasyon saglar ,uzun sene epilasyonlu olursunuz diyor.Yani bu uzun sureli donem 5-6 sene yada daha uzun olabilir.
Ozellikle yuz icin en az 10 seans gerekli, en az 10 seans ise gerisini dusunemiyorum.:shootout:

nerden bulaştım diye düşünüorum artık lazer epilasyona aslında ben ne güzel gidiyordum seanslara :S anlaşmalı oldukları yerden bağlantılarını kopartınca ben açıkta kaldım resmen :) poffff ne yapsam kararsızım tekrar başlarsam buradan paylaşmaya devam edeceğim :)

Kizlar bende basladim lazere ikinci seyansa gittim gecen hafta bacaklarimda tüyler incelip seyrelmeye basladilar ama bikini bölgemde sanki tik yok gibi :S ikinci seyans olmasina ragmen simdiden ümitsizlige kapildim...bana lazer yapan bayan bacak ve bikini bölgesini 6- 12 haftada bir yapiyor sizin seyans araligniz kac??

Geri