lazer epilasyonla sonuc alan var mi?

bu lazer epilasyonda lazer ışınlarn herhangi bi zararı var mı??bilen varsa paylaşablr msnz kızlar????

hormon testi yaptırdım hiç bir sorum yok.yüzüme yaptırmaya başladım 1 ay olmadı daha . 1.haftada dökülmeye başladı şimdiye kadar yaptırmadığıma pişman oldum hatta

Kullandığım ilaçlar bende de tüylenme yaptı:S Bende son 1 aydır tüm vücuduma, yüzde dahil olmak üzere lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum. Ve hatta bunu 2 gün önce ki, kontrolümde dokdorumla da konuştuk. Bana ''En iyi çözüm bu, fakat tedavinin bitmesini beklemeliyiz'' dedi ki, ona çok güveniyorum çünkü bana bir mucize yaparak sağlığımı geri verdi :) Bu arada yaşadığım şehir de ki en iyi dermotoloji profesörü, onun için ona çok güveniyorum. Fakat burda okuduklarım karşısında biraz sıkıldım doğrusu :)

Bu ay ki kontrolümde burda yazdıklarınızı dokdokrumla konuşacam ve bana önerdiği bilgileri sizede yazacam Melek'ler.

rüyam eğer lazer yaptrırsan lazer sonçlarnı paylşrsan sewnrm:)

Dokdorum şuanda uygun görmüyor, çünkü bana verdikleri ilaçlar kortizon ve hormon ilaçları ''tedavin bitince'' dedi. :)

Fakat kankimin kuzeni yüzüne yaptırmıştı, onunlada konuştuk. Kızın yüzü avuç içi gibi:) Yaptırmadan önce kızcağız saçlarını hiç toplamazdı şimdi ise ''saçlarımı doya doya topluyorum'' diyor :) Şimdiye kadar 3 seans görmüş ve hala devam ediyor seansları bitmemiş. Kaç seans olacak dedim, seanslar belli değilmiş, kıllar tam olarak bittene kadar demişler.

Bu arada arkadaşım, seans başına ücret vermiyor, bir defada ödedi. Kaç seans olursa o paraya dahil ve üstelik garanti veriyorlarmış.

Ama ben dediğim gibi, bu ay ki kontrolümde dokdorumla bunu derinlemesine konuşacam ve ondan aldığım bilgileri sizlerle de paylaşacam:) Nihayetinde dermotoloji profesörü en iyisini o bilir :) Umarım tabi :)))))

Dokdorum şuanda uygun görmüyor, çünkü bana verdikleri ilaçlar kortizon ve hormon ilaçları ''tedavin bitince'' dedi. :)

Fakat kankimin kuzeni yüzüne yaptırmıştı, onunlada konuştuk. Kızın yüzü avuç içi gibi:) Yaptırmadan önce kızcağız saçlarını hiç toplamazdı şimdi ise ''saçlarımı doya doya topluyorum'' diyor :) Şimdiye kadar 3 seans görmüş ve hala devam ediyor seansları bitmemiş. Kaç seans olacak dedim, seanslar belli değilmiş, kıllar tam olarak bittene kadar demişler.

Bu arada arkadaşım, seans başına ücret vermiyor, bir defada ödedi. Kaç seans olursa o paraya dahil ve üstelik garanti veriyorlarmış.

Ama ben dediğim gibi, bu ay ki kontrolümde dokdorumla bunu derinlemesine konuşacam ve ondan aldığım bilgileri sizlerle de paylaşacam:) Nihayetinde dermotoloji profesörü en iyisini o bilir :) Umarım tabi :)))))

beklyrz cnm haberlerni bakalm:):):)

kızlar bende lazere başladım.bana uygulanan lazer ipl lazer denen yöntemden.lazere gitmeden önce bu konuyla ilgili çok şey okudum,kimi ipl i önermiyodu kimi şiddetle tavsiye ediyodu.kiminde lazer hiç işe yaramıyodu,kiminde yarıyodu.başta kararsız kaldım ama sonunda korkunun ecele faydası yok dedim ve yaptırmaya karar verdim :D ben aslında yüzüm de dahil tüm vucüduma istiyorum ama o kadar parayı bir çırpıda veremeyeceğim ve riske etmek istemediğim için koltuk altıyla başlamaya karar verdim.bu hafta 2.seansıma gittiğimde kadın baktı baya bi dökülmüş dedi.gerçekten de öyleydi.böyle ultrasona girerken sürdükleri jellerden sürüyolar önce,sonra lazer başlıgını gezdirerek atıs yapıyolar,ama hiç bi acı hissetmiyosunuz.ben 5 yıl önce uzaktan atıslı lazere de gitmiştim,koltuk altına,o zaman devam edememiştim,sadece 1 seans gittim ama canım yanmıstı.bunda ama hissetmedim bile.ama bunda tüyler hemen seanstan sonra değil 15 gün sonra dökülüyo.elinizi sürdükce kılların döküldüğünü görüyosunuz.olumlu sonuclar alırsam sizlerle de paylascam inş :)

kızlar bende lazere başladım.bana uygulanan lazer ipl lazer denen yöntemden.lazere gitmeden önce bu konuyla ilgili çok şey okudum,kimi ipl i önermiyodu kimi şiddetle tavsiye ediyodu.kiminde lazer hiç işe yaramıyodu,kiminde yarıyodu.başta kararsız kaldım ama sonunda korkunun ecele faydası yok dedim ve yaptırmaya karar verdim :D ben aslında yüzüm de dahil tüm vucüduma istiyorum ama o kadar parayı bir çırpıda veremeyeceğim ve riske etmek istemediğim için koltuk altıyla başlamaya karar verdim.bu hafta 2.seansıma gittiğimde kadın baktı baya bi dökülmüş dedi.gerçekten de öyleydi.böyle ultrasona girerken sürdükleri jellerden sürüyolar önce,sonra lazer başlıgını gezdirerek atıs yapıyolar,ama hiç bi acı hissetmiyosunuz.ben 5 yıl önce uzaktan atıslı lazere de gitmiştim,koltuk altına,o zaman devam edememiştim,sadece 1 seans gittim ama canım yanmıstı.bunda ama hissetmedim bile.ama bunda tüyler hemen seanstan sonra değil 15 gün sonra dökülüyo.elinizi sürdükce kılların döküldüğünü görüyosunuz.olumlu sonuclar alırsam sizlerle de paylascam inş :)

Sonuçları bekliyoruz canım:)

Bu arada seans araları ne kadar sende ve seans başına mı ücret ödüyorsun. Bir çok lazer merkezi tüm vücut indirim kampanyaları yapmış, onlardan faydalanmadın mı? Ve ayrıca lazer için en uygun mevsimi seçmişsin tebrik ederim :) Sonbahar lazer mevsimidir :)

dilerim güzel sonuçlar yazarsın bizlere :)

Sonuçları bekliyoruz canım:)

Bu arada seans araları ne kadar sende ve seans başına mı ücret ödüyorsun. Bir çok lazer merkezi tüm vücut indirim kampanyaları yapmış, onlardan faydalanmadın mı? Ve ayrıca lazer için en uygun mevsimi seçmişsin tebrik ederim :) Sonbahar lazer mevsimidir :)

dilerim güzel sonuçlar yazarsın bizlere :)
benim gittiğim yerde de tüm vucüt kampanyası vardı ama bitmiş bu kampanya,aslında kampanya olsaydı da maddi durumdan dolayı o parayı vermem için baya bi süre geçmesi,biriktirmem falan gerekiyodu.bende en azından beklemek yerine koltuk altıyla baslamak istedim.bi de arastırdım çogu merkezi,aradım tüm vucüt diyolar ama aslında tüm bacak,koltuk altı ve yüz seklinde tüm vücut oluyomus.ya da genital,tüm bacak,koltuk altı.yani tamamen her yer değil.ben de o yüzden koltuk altına baslayayım dedim,seans bası 50tl ücret ödüyorum canım.her seanstan 15 gün sonra ücretsiz atısları var.eger bu atısı istemezsen fiyat seans bası 40a düşüyo.ben ilk seanstan sonra 2.sine 1 ay sonra gittim.aslında 2 ay diyolar seans aralıklarına ama koltuk altımdaki kılların uzamasına göre karar verdim.şimdi 2.seansa gideli bi kaç gün oldu.bekliycem bakalım bu sefer nasıl cıkacak,ne kadar cıkcak,1 ay sonra gitcem ona göre.eger yapılmasına gerek varsa yaptırcam yoksa bekliycem biraz daha.yüz falan riskli oldugu için önce koltuk altına baslayayım dedim,hem böylece gittiğim yerde uygulanan lazerin işe yarayıp yaramadıgını daha rahat görmüş olurum diye düşündüm.

Geri