lazer epilasyonla sonuc alan var mi?

G

goncagülll..

Forum Okuru
Selam kızlarrr. Ben 3 ay önce lazer epilasyon yaptırmaya başladım. Koltuk altıma ve genital bölgeme yaptırıyorum. Henüz tam olarak kıllardan kurtulmuş olmama rağmen 3 aydır çok rahatım. Kılsız yaşamak neymiş anladım. Kendimle barışık biri oldum diyebilirim. Yaza kadar biter sanırım ve rahat bir yaz geçiririm.


Ağda yapmaktan ya da yaptırmaktan nefret eden herkes bence lazer epilasyon yaptırmaya başlamalı. Şuan zaten fiyatları da gayet makul; fırsattan yararlanmak lazım!! Çıkan kılların kendi kendine dökülmesine şahit olmak harika bir duygu; yaptırdığınıza asla pişman olmazsınız. Daha önce neden yaptırmadım diyorum. Maddi açıdan bir sıkıntınız yoksa hemen başlayın derim.
 
N

Nurcaaan

Forum Okuru
Ben 2 yıl önce lazer epilasyon yaptırdım hem de vücudumun her yerine. 2 yıldır bu yana bir tane bile çıkan kılım yok. Çok ama çok memnunum. Bazen düşünüyorum, yıllarca ağda yaptırmakla nasıl uğraşmışım diye. Ağda demek, dert demek! Her ay kuaföre para vermektense, lazer epilasyon yaptırmak daha mantıklı.


Düşünüldüğü gibi yan etkileri ve tehlikesi yok; zaten olsaydı bu kadar insan yaptırmazdı. Ben herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Kesin sonuç almak için seans ve kontrolleri atlamamak gerekiyor. Ben tüm seanslarıma ve kontrollerime aksatmadan gittim; netice olarak kıllarımdan kurtuldum hem de ömür boyu. Ağdaya, jilete elveda etmek isteyenler hiç düşünmeden yaptırsın
 
Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Lazer epilasyon, henüz yeni yeni tercih edilmeye başlandığı zaman , çeşitli spekülasyonlar da ortaya atılıyordu. Yok kanser yapıyomuş,yok kadınların gögüslerin de kiste neden oluyormuş falan filan. Neyseki yaygınlaşmasıyla insanlar lazer epilasyonun hehangi bir zararı olmadığını öğrendi. Bildiğim kadarıyla 18 yaşın altındakilere uygulanmıyor. Ama gerçekten lazer epilasyon bir harika .Gerek kadınlar gerekse erkekler istenmeyen tüylerden bir kaç seanta kurtulabiliyor.
 
R

reyyan77

Forum Okuru
Kızlar benim tüm vücudum tüylü olduğu için artık sir veya başka türlü yöntemler ile başa çıkamıyordum. Bir hafta sonra tüylerim tekrar çıkmaya başlıyordu. Artık hayatımın büyük bir kısmını güzellik salonlarında geçirmeye başlamıştım. Aklımda sürekli olan ama korktuğum lazer epilasyonu yaptırmaya artık delirdiğim bir gün karar verdim.


Bir anda kendimi lazer epilasyon yapan bir salonda buldum. Tüylerimi inceledikten sonra uygun olduğunu söylediler. Ertesi gün hemen randevu verdiler. İtiraf edeyim biraz tedirgin olmuştum. Tüylerimi kısaltıp beni buz gibi bir odada sedyeye yatırıp atışlar yapmaya başladılar. İnanın dayanılmayacak bir durum asla yok. Şu anda 3 seans geçti ve tüylerim yarı yarıya azaldı diyebilirim.
 
Z

zerde22

Forum Okuru
Kızlar hepinize selam. Ben 2010 yılında bacak, koltuk altı ve kol bölgeme lazer yaptırdım. Artık sir yaptırmaktan çok sıkılmıştım ve bu işi kökünden çözmeye karar verdim. Yaşadığım şehirdeki yerleri araştırdım ve güvenilir olan bir yere giderek bilgi aldım. 6 seansta tüm tüylerimden kurtuldum ve hala aynı şekilde yaşıyorum.


Çevremde bir süre sonra tüyler çıkıyor diyorlar ama bende o sıkıntı olmadı. Bence gittiğiniz yerin de önemi var. Kullanılan cihazların son teknoloji olması da etkili diye duymuştum. Ben kesinlikle lazer epilasyonu herkese tavsiye ederim. Bana çok soran oluyor bende yaşadıklarımı herkese anlatıyorum. Sizinle de bu konuda tecrübemi ve aldığım olumlu sonucu paylaşmak istedim.
 
Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Bende lazer epilasyon yaptırdım %100 sonuç aldım hiç bir yerimde tüy falan kalmadı herkese tavsiye ederim ;)
 
S

sevgii99

Forum Okuru
Kızlar merhaba. Bende lazer epilasyon yaptırdım ama maalesef 3 ay sonra yeniden tüylerim çıkmaya başladı. Gittiğim yer ile ilgili bir sıkıntı mı yoksa benim tüy yapımda mı sıkıntı var anlamadım. Oraya gidip hesap sormak istedim ama sonra vazgeçtim. Elime bir şey geçmeyecekti. Bence lazer epilasyon için gittiğiniz yerde kesinlikle bir dermatolog olmalı.


Ben fiyatı uygun olduğundan ve araştırmadan bir karar verdiğim için hayal kırıklığı yaşadım. Daha sonra lazer yaptıran arkadaşlarıma sordum. Onların da farklı sistemler uygulayarak yaptırdığını anladım. Şimdi daha kaliteli ve işinde uzman kişilerin çalıştığı bir salona gidiyorum. Sonuç ne olursa olsun tecrübelerimi size buradan paylaşarak tekrar fikirlerimi yazarım.
 
Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Şöyle bir şey var lazer epilasyonda sistem konturle çalışıyor. Kontur az olduğu zaman atış kuvvetli olmuyor ve kıl kökleri etkilenmiyor. Sana tavsiyem kesin sonuç verecek bir yerle anlaş. Yani sana kesin tüylerin bitiş tarihini versinler. Benim 4 ayda bitti . Tüylerin sarıysa tam sonuç alamayabilirsin.
 
melekannesi

melekannesi

Aktif Üye
Üye
fazla tüylerim olmadığı için kısa sürede lazerden olumlu sonuç aldım artık çok nadir giriyorum lazere özel bölgemde yok denecek kadar azaldı koltuk altım bitti ben bide yarım bacak diz altı aldırıyordum ondada artık öyle çıkmıyor tüyler ince ve zayıf olduğu için artık ütülemeye giriyorum bir lazer beni aylarca idare ediyor gerçekten çok büyük bir rahatlık olduğunu söylemeliyim ben lazere karar verdiğimde her türlü şeyi düşündüm yani yarın bir gün yaşlandığımda temiz olmak istedim ne bilim dünya hali hastalık olur ameliyat falan olursunuz en azından kimseye karşı mahçup çıkmak istemedim için yaptırdım en önemlisi özellikle yaz aylarında kıyafetlerinizle daha rahat oluyorsunuz deniz havuz derken o açıdanda rahatsınız
 
liya

liya

Üye
Üye
lazer operasyon yaptıracaksanız eğer fazla tüyünüz yoksa bence paket almanıza gerek yok ben öyle yapmıştım bana daha ucuza geldi çünkü birkaç seansta tüylerim de azalma hatta bazı bölgelerde tamamen bitme gibi durum söz konusu oldu ben olumlu sonuç aldım vede lazerden sonra çok rahat ettim özellikle yaz aylarında tüyler canınızı sıkmıyor çünkü uzun süre çıkmadığı için rahatlıkla gezebiliyorsunuz.kesinlikle bayanların yaptırması gereken bir durum
 
Ecem ;)

Ecem ;)

Aktif Üye
Üye
Bende lazer epilasyon yaptırdım ama seansım şehir değişikliğinden yarım kaldı. Toplamda 4 defa gitmeme rağmen tek tük tüyler kaldı. Valla icad edenden Allah razı olsun .Büyük bir nimet bizler için . Sadece genital bölgeme ve kollarıma yaptırmadım.Cesaretimi toplarsam genital bölgeyede lazer epilasyon yaptırıcam. Acaba siz genital bölgeye yaptırdınızmı çok acıyormu ?
 

Üst