lazer epilasyonla sonuc alan var mi?

Ben koltuk altı için gittim ve gittiğim yerden hiç memnun kalmadım... yaptıkları işe değil aldıkları paraya bakıyolar... ama ücreti peşin ödediğim için bırakamadım da... size tavsiyem seans başı ücret ödeyin, ki memnun kalmazsanız rahatça bırakabilesiniz... eklemek istediğim, kesinlikle birgüm önceden jilet vurup gitmeyin.. çoğu yer öyle diyor ama bu tamamen yanlış.. makasla kıllarınızı kısaltıp seansınıza öyle gidin bence..

Dun lazer icin gittim ve lazer yapan doktorum yuzune 4 senedir yaptigini soyledi birde tum yuz yapmis,dun cok kotu gorunuyordu cok uzamislardi,bitecegini dusunmese niye kendine tum yuz yapsinki,yinede sonuc almak yuz ve kol icin cok zor dedi her zamaki sozu yani.

Bende bu ayın 26'da ilk seansıma girecem, bakalım hayırlısı olsun :S Dilerim emeğimiz de paramızda boşa gitmez ve istediğimiz sonuçları alırız.

Bende bu ayın 26'da ilk seansıma girecem, bakalım hayırlısı olsun :S Dilerim emeğimiz de paramızda boşa gitmez ve istediğimiz sonuçları alırız.
yuz ve kol icin cok zor ama bacak icin kesin sonuc diyebilirim.bacaklarima kol ile ayni anda basladim bacaklar tamam kollar ayni duruyor,vucudun ust bolgesi hormonlara daha duyarliymis.Umarim istedigin sonucu alirsin.

yuz ve kol icin cok zor ama bacak icin kesin sonuc diyebilirim.bacaklarima kol ile ayni anda basladim bacaklar tamam kollar ayni duruyor,vucudun ust bolgesi hormonlara daha duyarliymis.Umarim istedigin sonucu alirsin.

Tek memnun olan benmiyim acaba bir polikinlik tarzı merkeze gittim işin ehli uzmanlar tafaından yapılıyor. Memnunum en az 3 ay pürüzsüz dolaşıyorum sonra çok seyrekj ve ince çıkan tüyler lazerle yakılıyor hadi en az 3 ay daha rahatım derken şu an ayva tüyü cinsinde yani rahatsız bile olmuyorum çok yakından bakınca tek tük incecik . Onlarda bitsin diye 2 seas daha var bakalım :)

Tek memnun olan benmiyim acaba bir polikinlik tarzı merkeze gittim işin ehli uzmanlar tafaından yapılıyor. Memnunum en az 3 ay pürüzsüz dolaşıyorum sonra çok seyrekj ve ince çıkan tüyler lazerle yakılıyor hadi en az 3 ay daha rahatım derken şu an ayva tüyü cinsinde yani rahatsız bile olmuyorum çok yakından bakınca tek tük incecik . Onlarda bitsin diye 2 seas daha var bakalım :)

Canim yaptirdigin bolgeyi soyleyebilir misin?Benim de 3 ay suruyor seans aralari ama yinede bitmiyor.Bu arada ben kol yaptiriyorum.

Canim yaptirdigin bolgeyi soyleyebilir misin?Benim de 3 ay suruyor seans aralari ama yinede bitmiyor.Bu arada ben kol yaptiriyorum.

Ben tum bacakta yaptirdim canim bundan 6 yil once ve ust bacak alt bacak kadar olmasda yuzde 80 bitti,atl bacak tamamen bitti,gel gor ki kol bitmiyor,memnunum deyince hangi bolge oldugunu merak ettim,bikini ve bacak bolgesinden bende memnunum.

Geri