Lcw Waikiki 23 nisan gösteri kıyafetleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Lcw Waikiki 23 nisan gösteri kıyafetleri
23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramına sayılı günler kaldı. Okul öncesi ve ilköğretim de okuyan kız ve erkek çocuklar Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği bu güzel ve anlamlı günü çeşitli etkinlerle kutlarlar.

Dünya da çocuklara armağan edilen tek bayram 23 Nisan dır. Atatürk çocukları çok severdi onlara böylesi anlamlı bir günü hediye ederek çocukları ne kadar çok sevdiğini göstermiş oldu. Atatürk'ün 23 Nisan ile ilgili söylemiş olduğu sözler için tıklayınız.

23 Nisan için şimdiden okullar da çocuklar gösteriler için hazırlık yapmaya devam ediyor. Bana göre tüm gösteriler güzel olsada miniklerin gösterileri çok daha şirin ve hatta komik bile olabiliyor. Kız çocukları farklı gösteri kıyafetleri giyerek hünerlerini gösteriyorlar. Erkek çocuklar ise prenseslere eşlik ederek ne kadar karizmatik olduklarını ispat etmiş oluyorlar:)

Eski yıllar da genellikle 23 Nisan gösteri kıyafetleri özel olarak dikilirdi. Her ne kadar günümüz de halen özel tasarım kıyafetler çocuklar için dikiliyor olsada özellikle lcw waikiki her sene koleksiyonuna dahil ettiği 23 nisan özel koleksiyonu ile hazır bir şekil de kıyafetleri gösteri yapacak yada kutlamalara katılacak çocuklara sunuyor.

Bu özel koleksiyon da kız çocuklarına özel tarz kıyafetler, etek modelleri, şık elbise modelleri ve bodyler yer alıyor. Erkek çocuklar için de birbirinden şık tasarımlar koleksiyon da yerini alarak kız çocukların kıyafetlerine kombine olarak yer alıyor.

2017 23 Nisan lcw Waikiki özel koleksiyondan sizler için seçtiğimiz görselleri paylaşıyoruz. Eğer sizde hazır özel tarz 23 nisan kıyafeti almayı düşünüyorsanız acele etmeniz de ve bu işi son günlere bırakmamanız da fayda olacaktır. Çünkü talep çok fazla olduğu ve bazen de toplu bir şekil de satın alındığı için koleksiyonda yer alan bazı kıyafetleri bulamıyorsunuz;)

M_Kombin01_A.JPG
M_Kombin02_A.JPG
M_Kombin03_A.JPG
M_Kombin04_A.JPG
M_Kombin05_A.JPG
M_Kombin06_A.JPG
M_Kombin07_A.JPG
M_Kombin08_A.JPG
M_Kombin09_A.JPG
M_Kombin10_A.JPG
M_Kombin11_A.JPG
M_Kombin12_A.JPG
M_Kombin13_A.JPG

23 nisan kıyafetleri çok güzel ve şirin oluyor benim kızda bayılıyor böyle elbiselere bende bugünlerde mutlaka lcw waikikiye uğramam lazım gözüme kestirdiğim kızım için birkaç elbise modeli var onları daha yakından görmek ve kızım için almak isiyorum fiyatları da gayet uygunmuş

Geri