Lekelenme şeklinde adet ve Hamilelik

Ozge kara

Yeni Üye
Üye
Lekelenme şeklinde adet ve Hamilelik
Geçen ayın 1 de adet görmüştüm ama diğerlerinden çok farklıydı leke şeklindeydi 3 gün sürdü 19 mayısta test yaptım birşey cikmadi bu ayın 7 de tekrar hasta oldum ama oda koyu lekeşeklinde bu şekilde durum yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mi test yapsam sonuç alır miyim yoksa beklemeli miyim 4 aydır korunmuyoruz eşimle

Geçen ayın 1 de adet görmüştüm ama diğerlerinden çok farklıydı leke şeklindeydi 3 gün sürdü 19 mayısta test yaptım birşey cikmadi bu ayın 7 de tekrar hasta oldum ama oda koyu lekeşeklinde bu şekilde durum yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mi test yapsam sonuç alır miyim yoksa beklemeli miyim 4 aydır korunmuyoruz eşimle
Muhtemelen enfeksiyonluk bir durum söz konusu... Enfeksiyon olduğu durumlar da regl kanamasın da çamur rengi, koyu pıhtılar gibi kanamalar görünmektedir. Öncelikle bir uzman hekime görünerek gereken tetkiklerden geçip eğer enfeksiyon durumu söz konusu ise ona göre bir tedaviyi uygulamalısınız.

Merhaba adetin 2-3 gün sürmesi normaldir. her zaman aynı miktarda olmayabilir. Rengi de farklı dönemlerde değişebilir. Hormonal yada rahim kaynaklı bir sorun lekelenmeye neden olabilir. Düşükte olsa gebelik ihtimalide vardır. Enfeksiyon bulgusu, akıntınız yeşil,sarı kokulu olduğunda söz konusu olabilir. Bu tür bilgileri girmemişsiniz . Muhtemelen daha önce belirttiğim durumlar lekelenmeye sebep olmuştur.İçinizin rahat etmesi açısından gebelik testi yapın.Lekelenme devam ederse bir kadın doğum uzmanına görünün..

Geri