sema özçam

Yeni Üye
Üye
Lekelenmem geldi kızlar hamilemiyim
selamlar herkese bende yeniyim ve bir sorum olacak 9 aylık evliyim.bugün adet olmam gerekiyor ama daha bişey yok inş olmaz diyorum ama bilmiyorumda adet olucakmışım gibi hissediyorum.ama geçen hafta az bi lekelenme şeklinde kan geldi bu neydi yardım edin bana kafayı yicem :(

Hayatım kadınlarda yer alan lekelenmenin bir çok sebebi olabilir. Siz eğer aşağıda konu linkini vereceğim belirtileri alıyorsanız olabilir hamile kalmış olabilirsiniz bunun için de Test yaptırmanız gerekiyor değerli misafirimiz hamile olup olmadığınızı en güzel öyle anlarsınız.

HAMİLELİĞİN YÜZDE YÜZ BELİRTİLERİ TIKLAYIN

Ayrıca hayatım lekelenme yaşayan kadınların sorduğu bazı sorular var bizlerinde bunları cevaplandırdığımız bazı konuların linkini aşağıdan sana vermek istiyorum. Bir incele istersen dikkatini çekenlere bak ve sormak istediğin bir sorun olur ise bizlere ulaş. Ama sadece lekelenme ile hamilemiyim demek biraz saçma geliyor bana. Sadece leke ile hamilelik olmaz.

Test vs yapacaksın ama bunun haricinde yukarıdaki konuda yer alan belirtilerini yani gebeliğin olası belirtilerini almış olman gerekiyor. Zira, tek başına lekelenme bir şey ifade etmeyecektir.

Özellikle siyah çamurumsu adet kanaman var ise bu aşağıdaki konuyu da incele hayatım.

Geri