Letu 2.5mg kullananlar hamile kalanlar var mı ?

M

Mavie

Üye
Üye
Iyi günler hanımlar ben bugün doktora gittim bana letu 2.5mg ilaç vardı bunun yumurta üzerinde etkisi nedir ve sanci yapar mi bu ilaçla gebe kalan varmi

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Konuyla ilgili yarın uzmanımız tarafından bilgilendirme alacaksınız lütfen takipte kalınız.

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Iyi günler hanımlar ben bugün doktora gittim bana letu 2.5mg ilaç vardı bunun yumurta üzerinde etkisi nedir ve sanci yapar mi bu ilaçla gebe kalan varmi
Bu ilaç tedavisi ile gebelik elde edende var negatif sonuç alanda var. Küçük kasık ağrıları vajinal akıntı olması normaldir , ancak ağrılarınız şiddetli ise durumunuzu hekiminize bildiriniz.

A

Abcd12

Forum Okuru
Merhaba birşey sormak istiyorum ben letu ilaçını kullandım. Sonra adetime 5 gün kala hergün kahverengi lekelenmelerim oldu. Son 3,4 gün kalada adet sancısı ceketim kanamam olmadı ama lekelenmelerim devam etti şuan adetimin 3 günü ama adet olmadım bu saydıklarım yan etkisi midir

A

Abcd12

Forum Okuru
Merhaba birşey sormak istiyorum ben letu ilaçını kullandım. Sonra adetime 5 gün kala hergün kahverengi lekelenmelerim oldu. Son 3,4 gün kalada adet sancısı ceketim kanamam olmadı ama lekelenmelerim devam etti şuan adetimin 3 günü ama adet olmadım bu saydıklarım yan etkisi midir

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar Tarih
Nurian Gebeliğe Hazırlık 32
LaViNYaM Gebeliğe Hazırlık 0
G Gebeliğe Hazırlık 1
esgiii Gebeliğe Hazırlık 0
D Gebeliğe Hazırlık 4