Letu 2.5mg kullananlar hamile kalanlar var mı ?

Mavie

Üye
Üye
Letu 2.5mg kullananlar hamile kalanlar var mı ?

Letu kullananlar - Letu kullanıp hamile kalan kadınlar melek kadınlar kulübü forum'da

İyi günler hanımlar ben bugün doktora gittim bana letu 2.5mg ilaç vardı bunun yumurta üzerinde etkisi nedir ve sanci yapar mi bu ilaçla gebe kalan varmi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konuyla ilgili yarın uzmanımız tarafından bilgilendirme alacaksınız lütfen takipte kalınız.

Iyi günler hanımlar ben bugün doktora gittim bana letu 2.5mg ilaç vardı bunun yumurta üzerinde etkisi nedir ve sanci yapar mi bu ilaçla gebe kalan varmi
Bu ilaç tedavisi ile gebelik elde edende var negatif sonuç alanda var. Küçük kasık ağrıları vajinal akıntı olması normaldir , ancak ağrılarınız şiddetli ise durumunuzu hekiminize bildiriniz.

Merhaba birşey sormak istiyorum ben letu ilaçını kullandım. Sonra adetime 5 gün kala hergün kahverengi lekelenmelerim oldu. Son 3,4 gün kalada adet sancısı ceketim kanamam olmadı ama lekelenmelerim devam etti şuan adetimin 3 günü ama adet olmadım bu saydıklarım yan etkisi midir

Merhaba birşey sormak istiyorum ben letu ilaçını kullandım. Sonra adetime 5 gün kala hergün kahverengi lekelenmelerim oldu. Son 3,4 gün kalada adet sancısı ceketim kanamam olmadı ama lekelenmelerim devam etti şuan adetimin 3 günü ama adet olmadım bu saydıklarım yan etkisi midir

Merhaba arkadaşlar 29 ocak 2018 de Doğum erken doğum yaptım bebeğim vefat etti kasımdan bu yana korunmuyoruz ancak gebelik olmadı tüm tahlillerimiz yapıldı herşey normal bu ay doktorum letu yumurta olgunlaştırıcı verdi adetimin 3. Günü başladım ve yarın da 2 tane alıp bırakıcam cuma kontrolüm var ancak sağ kaşığımda ağrı var ilacın etkisi midir ve bu ilacı kullanan oldu mu

Hayatım doktorun sana söylemeden asla ilacı kullanma, ilaç için kullan diye tavsiyede bulunmuş ise ona sormadan bırakma. Lütfen artık bu kendi başımıza iş yapma olaylarını başlamaları bırakmaları bırakalım lütfen ama ya

Geri