Lilabon Özel İndirimleri

sunlight

Yeni Üye
Üye
Lilabon Özel İndirimleri
Kızlar bildiğiniz üzere artık sadece biz bayanlara hitap eden bir online alışveriş sitesi var...Lilabon com ..Bu siteyi daha önce de bazı arkadaşlarla tartışmıştık güvenilir midir alışveriş yapılır mı gibilerinden..ben ilk alışverişimi yapıp test ettim...sonrasında ise 2 sipariş daha verdim..hiçbir problem yok..ürünler gayet kaliteli bir şekilde elime ulaştı ödemeyi kapıda kargo görevlisine yaptım..dedikleri gibi % 5 para puanımı aldım..3. siparişimde ise para puanımı kullandım...
deneyen bir iki arkadaş daha özelden mesaj yazmış bana ..işte alışveriş yaptım gayet güvenilir , ürünler kaliteli vs. diye..ben de sizlere bilgi vereyi istedim..Lilabon com'un fiyatları çok uygun..müşteri hizmetleri iyi calısıyor telefonla dilediginiz zaman ulaşabiliyorsunuz..aynı gün kargo yapıyorlar ve kapıda ödeme sistemleri var..
ben denedim ve böyle bir siteyi keşfetmekten mutlu oldum..sizlerin de bilgisi olsun istedim..
umarım yardımcı olabilmişimdir...

Güzel ve uygun ürünler varmış gerçekten, paylaşım için teşekkürler. Sanırım alışveriş yapabileceğim bir sitem daha oldu.

Geri