Limonlu su ile zayıflama

Uzman SühaN

Administrator
Limonlu su ile zayıflama
Sıcak havaların vazgeçilmez serinleten içeceğidir limonata.Serinletmesinin yanın da ayrıca zayıflatma özelliği de var .Yalnız şekersizin den .Zayıflatan limonata tarifimi vermeden önce özellikle limonun faydalarına değinmek istiyorum.Limon c vitamini özelliği ile bağışıklık sistemini kuvvetlendiren bir besindir.Kalp damar hastalıkalrı için şifa kaynağı olan limonu kabuğuyla beraber tüketmek çok faydalıdır.Limon la ilgili bilgilerimizi paylaşmaya devam edicez öncesi Şifa deposo limonun faydaları , Limon suyunun faydaları adlı konularımızı da incelemenizi öneriyoruz.

limonlu su zayıflama.jpg

Limonun faydası sadece gıda tüketimi üzerinde olumlu etkisi yok,cil ve saç bakımında da oldukça faydalıdır.Vücuda epey faydası olan limon böbreklerini ve bağırsaklarınızı da temizliyor.Şimdi fazla kilolara ve limonun fazla kilolar üzerindeki inanılmaz etkilerine bakalım.Eşim fazla kilolarından müzdaripti.Özellikle de göbek sorunu vardı.2 ay içinde inanılmaz derece de göbeğindeki yağlardan kurtuldu.Yaptığı 3 şey dikkatimi çekti.Başucunda cam bir sürahide su için de limon,dal tarçın ve taze nane.Gece susadığı zaman ve uyumadan mutlaka bu sudan içmiş.Yemekten kendini hiç kısmadı herşeyi yedi ,öğünlerden çıkardığı tek şey ekmek oldu.

Ayrıca çayını da limonla tüketiyor.Eşim kararlılıkla bunları yapmaya devam ediyor .Bende fazla kilo sorunu yok 53 kiloyum.Herşeyi kararın da yerim .Çayımı bende limonlu içerim.Her bardağa taze limon parçası atıyorum.Yemekten sonra mutlaka yarım limonu kabuğuyla yiyorum.Gerçekten limonun yağ yakmada payı olduğunu düşünüyorum.Sizler de bu yöntemlerle bölgesel yağlardan kurtulabilirsiniz.Bizim işimiz masa başı .Hareketsiz olduğumuz için yağlanmaya müsaitiz .Ama bu yöntemler sayesin de yağlanmadan kurtuluyoruz.Bunlara ek olarak yarım saatte olsa evde mutlaka egzersiz yapıyoruz.Şimdi eşimin tükettiği şekersiz limonata tarifin veriyorum.

1 sürahi su
2 adet limon
2 adet dal tarçın
1 Dal taze nane

Suyun içine mutlaka yarım limonu sıkıyorsunuz.Diğer limonları halka şeklinde kesip suya ekliyorsunuz.Düşük tansiyon hastaları için bu önerimiz uygun değildir.İsterseniz bu suya ingiliz karbonatı da ekleyebilirsiniz.

Geri