Loreal casting buzlu çikolata rengini denemeli miyim?

• Konbuyu başlatan Masavekocaayi
  • Başlangıç tarihi
M

Masavekocaayi

Forum Okuru
Loreal casting buzlu çikolata rengini denemeli miyim?

Loreal casting buzlu çikolata melek kadınlar kulübü L'Oreal casting buzlu çikolata kullananlar forum'da.​

Kızlar trendyolda L'Oreal casting buzlu cikolata rengini gördüm ve resmen aşık oldum alıp boyamak istiyorum hemen. Acaba saçlarım açık kahve şuan üzerine bu renk nasıl olur sizce? Fikirlerinize ihtiyacım var. Renge bayıldım bu rengi daha önce kullanmadım L'Oreal casting buzlu çikolata alıp deneyenler yorumlarınızı bekliyorum.

Merhabalar
Loreal'in saç boyalarını ben de çok beğeniyorum ben de en son küllü sarı yapmıştım saçlarımı tabii ki en son boyadığım saç rengi siyah olduğu için fazla küllü sarı olmadı ama loreali genel anlamda beğeniyorum. Loreal casting buzlu çikolata rengi biraz parlak kahve tonlarında bir renk sizinle saçlarınız kahve tonlarındaymış doğal olarak güzel olabilir. Renk başlarda saçınızda koyu görünebilir ama yıkadıkça açılacaktır. Buzlu çikolata rengi biraz kahve biraz kızılımsı bir renge andırıyor ayrıca ilk koyunu gittiğinde saçlarınıza bir ışıltı verecektir. Ayrıca boyanın içerisinde amonyak olmadığı için daha doğala yakın. İçerisinde amonyağın olmaması deride kaşıntı ya da sebep olmayacaktır aynı zamanda o kokuda sizi rahatsız etmeyecektir. Size ilginizi çekebilecek bir konu linki bırakıyorum aşağıya. "Saç boyası nasıl akıtılır saç boyasını akıtmak için doğal bitkisel yöntemler".

Geri