Regl oldum genede hamile miyim hamile kalır mıyım ?

yasemio

Yeni Üye
Üye

Ya bilgisi olan ablalarım yardım eder misiniz lütfen.Şubat2 de erkek arkadaşımla üzerimde iç çamaşırı ve pijama varken sürtünmeli ilişki yaşadık. Daha sonra 9 şubatta regl oldum ama diğer regl dönemlerimden az ve kısa sürdü ama o ay çok stres yaptığım için olabilir. Regl dönemlerim hep düzensiz olur. Mart ayında adetim gecikince yaklaşık ilişkiden 8 hafta sonra test yaptım tek çizgiydi.
Asla silik çizgi falan gözükmedi zaten o haftada hamilelik olsa kesin çıkardı di mi ? Daha sonrasında 22 martta adet oldum ve normaldi yoğun ve fazlaydı. Nisan 22 de de adetimi aynı şekilde oldum. Bu ay regl dönemimden 1-1,5 hafta önce karnımda pıt pıt atmalar hareketlilikler hissettim aklımdan hamile miyim acaba sorusunu atamadım asla çok düşünüyorum şuan bu pıt pıt atmalar geçti olmuyor ama hiç bir belirti yaşamadım. Şuan 22 mayıs regl olmam gerekiyor tuvalette peçeteye kahverengi lekeler gelmeye başladı sizce regl mi oluyorum hamile miyim lütfen yardım edin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ya bilgisi olan ablalarım yardım eder misiniz lütfen.Şubat2 de erkek arkadaşımla üzerimde iç çamaşırı ve pijama varken sürtünmeli ilişki yaşadık.Daha sonra 9 şubatta regl oldum ama diğer regl dönemlerimden az ve kısa sürdü ama o ay çok stres yaptığım için olabilir.Regl dönemlerim hep düzensiz olur.Mart ayında adetim gecikince yaklaşık ilişkiden 8 hafta sonra test yaptım tek çizgiydi.Asla silik çizgi falan gözükmedi zaten o haftada hamilelik olsa kesin çıkardı di mi ? Daha sonrasında 22 martta adet oldum ve normaldi yoğun ve fazlaydı.Nisan 22 de de adetimi aynı şekilde oldum.Bu ay regl dönemimden 1-1,5 hafta önce karnımda pıt pıt atmalar hareketlilikler hissettim aklımdan hamile miyim acaba sorusunu atamadım asla çok düşünüyorum şuan bu pıt pıt atmalar geçti olmuyot ama hiç bir belirti yaşamadım.Şuan 22 mayıs regl olmam gerekiyor tuvalette peçeteye kahverengi lekeler gelmeye başladı sizce regl mi oluyorum hamile miyim lütfen yardım edin.
Regl olucaksın hamilelik yok

Geri