lütfen yardım edın durum bıraz karısık acaba hamıle mıyım =(

secreter

Yeni Üye
Üye
lütfen yardım edın durum bıraz karısık acaba hamıle mıyım =(
merhabalar ben bekar bır bayanım ve ayın 1 ınde ılıskım oldu 6 sında adet oldum bugun ayın 22 sı ve hala adet olmadım gecen doktora gıttım ultrasonla baktı kasıklarıma ve hormonal bozukluk,az kist var dedı kan tahlılı ıstedı ve acıl ısım cıktıgından aldıramadım kanı.ama 12 hafta öncesıne kadar kasık agrılarımda vardı sımdı hıc yok.neden adet olamıyorum ? üstüne adet görmüş olabılır mıyım? doktor ultrasonda görebılır mıydı bu gebeliği ?

Selamlar,

Çok ama çok küçük bir ihtimal bile yok diyorum. Zaten adetinizi olmuşsunuz. Lütfen sıkıntı yapmayın. Hamile değilsiniz. Hamilelik olayları eskisi kadar kolay değil. İnsanlar yıllarca uğraştıkları halde bebek sahibi olamıyorlar. Birinde ilişkiniz oldu ve siz 6 sında adet olduysanız bu mümkün görünmüyor, zira yumurtlama günlerinizede denk gelmiyor.

Panik yok hamiş değilsiniz.

Saygılar.

çok çok sağolun gercekten sevındırdınız benı :) ustune görme denen bırsey var acaba o mu dıyorum zaten hamılelık belırtılerı yok denecek kadar az .. 2 kez test yaptım nefatıf cıktı ve doktor dedı kı ıltıhap var ıdrarınızda ama en fazla 1 hafta gecıkırdı bu kadar cok gecıkmesı sık ıdrara cıkmam benı suphelendırdı acıkcası... ve orası 12 hafta degıl 2 hafta öncesı.. gögüslerimde hassaıyet,mide bulantısı fılanda yok

merhabalar ben bekar bır bayanım ve ayın 1 ınde ılıskım oldu 6 sında adet oldum bugun ayın 22 sı ve hala adet olmadım gecen doktora gıttım ultrasonla baktı kasıklarıma ve hormonal bozukluk,az kist var dedı kan tahlılı ıstedı ve acıl ısım cıktıgından aldıramadım kanı.ama 12 hafta öncesıne kadar kasık agrılarımda vardı sımdı hıc yok.neden adet olamıyorum ? üstüne adet görmüş olabılır mıyım? doktor ultrasonda görebılır mıydı bu gebeliği ?

secreter hanım sizde kist varmıs ve hormonol bozukluk demiş doktorunuz bu tip durumlar adet gecıkmesıne yol acabilir.o yüzden gebe diilsiniz merak etmeyın..ve stres sıkıntı yapmayın stres adet gecıkmesıne en büyük engeldir kendınızı etkılemeyın.korkulacak bi durum yok.

hamile olsaydın ulturasonda muhakkak cıkardı sen bence adet düzensiligi yasıyorsun kıstlerden dolayı birde hormonal bozuklukta düzensilik yapar

Geri