lütfen yardım kızlar....

elisev

Hamiş Melek
lütfen yardım kızlar....
transfer sonrası kahverengi akıntı
melekler benim adet günlerim 2 gündür kahverengi akıntım oluyor ama adet olmuyorum..ağrılarım vardı onlarda tamamen kesildi..hamile olabilirmiyim sizce..sadece idrardan sonra lekem oluyor...ama adette olmadım anlamdım gitti yaa..adet gününde böyle olan varmı yada böyle olup sonra hamile olan varmı...

Canim simdi beni yanlis anlama ama boyle tereddut yasayacagina
gidip doktora bi kan testi yaptirsana hemen aninda alirsin cevabini.
Ben kendi hamileligimi bile bilemedim bebegim ta 6 haftaligi gectikten sonra
hamile oldugumu ogrendim baskasinin hamileligini nereden bileyim veya bilelim ki yani.

Canim simdi beni yanlis anlama ama boyle tereddut yasayacagina
gidip doktora bi kan testi yaptirsana hemen aninda alirsin cevabini.
Ben kendi hamileligimi bile bilemedim bebegim ta 6 haftaligi gectikten sonra
hamile oldugumu ogrendim baskasinin hamileligini nereden bileyim veya bilelim ki yani.
evet doğru söylüyosun ama bazıları hamile olsalar bile kahverengi akıntıları olurmuş ben doktordan geleli 1 hafta oldu zaten sadece merak ettim sadece kahverengi akıntı var hiç böyle olmamıştım belki böyle hamile kalan varsa diye merak ettim yinede sağol..

evet doğru söylüyosun ama bazıları hamile olsalar bile kahverengi akıntıları olurmuş ben doktordan geleli 1 hafta oldu zaten sadece merak ettim sadece kahverengi akıntı var hiç böyle olmamıştım belki böyle hamile kalan varsa diye merak ettim yinede sağol..
cnm ben hamile kalmdan son 2 ay reglim hep böyle oldu en sonuncusunda hamile kaldım inş sende tez vakitte bu güzel haberi alırsın

Geri