Hayatımın erkeği seni seviyorum bu ne demek

• Konbuyu başlatan elmalilOkummm
  • Başlangıç tarihi
E

elmalilOkummm

Forum Okuru
Hayatımın erkeği seni seviyorum bu ne demek

Hayatımın erkeği seni seviyorum​

Arkadaslar burda nedemek istiyolar ne anlatmaya?

Kemal vede Meltem birlikte cikacaği yolda sikintilar olucak ama bunlari aşarlarsa hayatindaki erkeği olabilir. . Baslarda sikintilari olsa bile zaman ve sabirla iyiklerin baslanğici olucak iyiki olmuş dicek. Meltem sabirli olup kalbini temiz tutmasi lazim..

Burda sözü geçen çiftin, birlikte çıkacağı yolda bir takım sıkıntıların olacağı,bu sıkıntıları beraber atlatabilecekleri ,Bayan şahısın sonuçtan memnun kalacağı ve sabırlı olması gerektiği vurgulanmış.

Cok.tesekur ederim peki melteme kemalmi sıkıntı mı Çektiriyor?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yani tam olarak ne istediğini anlamadım adminimiz sana cümleyi açıklamış ama başlığa baktığımda hayatımın erkeği seni seviyorum demişsin. Şimdi bu bir gönder me mi gönderme ise kime bilemedim :D:D Hayatta her zaman sıkıntılar çıkabilir soru sormuşsun sıkıntı mı çektiriyorsun diye de cümlede bununla alakalı tam açıklama yok. Hayat sıkıntı çıkartıyor bence erkek değil. Eğer hayatının erkeğine bu bir gönderme ise konu linkini ver gönderme anlaşılmıştır. İlginç bir sevgi göstergesi.

Başka sevdiğine sevdiğine söyleyeceği bir şey olan var ise yazsın konudan da görelim :)

Geri