M.e.b. özel tursa yüksek öğrenim kız öğrenci yurdu/zonguldak

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
M.e.b. özel tursa yüksek öğrenim kız öğrenci yurdu/zonguldak
zonguldak kız öğrenci yurtları zonguldak kız yurtları tursa öğrenci yurdu tursa yurdu
Kız Öğrenci Yurtları İlçe : Zonguldak/MERKEZ Şehir :Zonguldak Ülke :Türkiye Kapasite130 Telefon3722530047-48 Faks2518949 AdresCumhuriyet Cd. No:24(PTT Yanı)Soğuksu/ZONGULDAK Web Sitesiwww.tursakizyurdu.com E-Postatursakizyurdu@hotmail.com İşletmeciTursa Yurt İşletmeciliği L.t.d. Ş.t.i.

tursalı kız öğrenci yurdu

Ben bu yurtta bi sene kaldım..personel ilk günkü gibi güler yüzlüydü.sözleşme olduğu için bi yere kımıldayamadım.her şey bi sıkıntı yurtta.insan kayırıyolar en önemlisi bu.taksitli verenle peşin vereni ayırıyolar.su meselesi var bide.sadece yemek saatlerinde su verilir susuz kalıp rica etseniz bile su vermiyolar kantine yönlendiriyolar burda var diyerek.yemekhanede masalarda peçete hiç bi zaman koymadılar.toplantıda bu sorunu dile getirmiştik fakat peçete ziyan edilir masalarda dediler ve umursamadılar.2 kuruşluk peçetenin lafını yaptılar ve toplantıdan sonradan aynı sorunlar devam etti.sabah kahvaltılarımızda hiç bişiy yoktu genelde bozuk olan peynir,genelde acı olan 2 çeşit zeytin sadece tanesi olan reçel,bi de sadece bir tane alabileceğimiz ek bi yiyecek(kaskatı bi yumurta,taş gibi simit,tuzsuz sade bi poğça ya da garip bi salam)heleki yanlışıklı senelik yemeğe yazılıcam demeyin sakın.daha yemek yemeden artık sen yazıldın diyerek senelik yemektende çıkarmıyorlar.yemekler sadece karın doyuruyor.ama hakkını yememek lazım ay başında bi kaç gün yemekler iyi oluyo oda yurttakiler aylık yemeğe yazılsınlar diye.ortak kullanılan buzdolabı var bide.o dolap çıfıt çarşısı gibi hiç bişiyinizi bulamssınız başkalarınız şeyleri poşetlere fln akıyo hep.ve hiç düzenlenip temizlenmiyo o dolap.bi sene başında bi kere temizlenmişti oda çok pis kokuyodu ondan.bide kayıt yaptırma gibi bi hataya düşerseniz yanınıza gizlice bi ses kayıt cihazı koyun çünkü başta konuştuğunuz hiçbişeyi hatırlamıyolar.ve sonrada ben böle bişiy sölememiştim diyolar.kaç aile öle kendisiyle çelişti ama nafile.paragöz birine para yedirme niyetlisiyseniz yazılın tabii:)arkadaşlar bu yurttan çok çektim görünüp ve içindeki kişilerin görüntüsüne ve yurdun görüntüsüne aldanmayın sakın.ben ailemle aldandımda yazıldım.çok iyi düşünün 1 sene fazladan para veripte paranızla rezil olmayın benim gibi.

Geri