M.m cafe açıldı...

• Konbuyu başlatan ßeLeN
M

Misafir

Forum Okuru
Kredi kartı geçerlimi :D:D Yoksa veresiye yapalım, bana o yukarda ki kekten ver :D:D

tuqqce

tuqqce

Daimi Üye
Üye
Herkes veresiye takılıyo rüyam boşver kredi kartını felan :D

İşte burdayımm belenimm gördüğün gbi bişey olmadı bana kimse birşey yapamaz ulennn :D

ßeLeN

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
RüYaM' Alıntı:
Kredi kartı geçerlimi :D:D Yoksa veresiye yapalım, bana o yukarda ki kekten ver :D:D

Buyir tatlummm ye gariiii.... hııı veresiyemiz yohtur emmee senin için açarız bi defterrr ...

ßeLeN

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
tuqqce' Alıntı:
Herkes veresiye takılıyo rüyam boşver kredi kartını felan :D

Zaten mermerlerimn başı sensin sen aklına getiriosun mılletın daha kar yapamadan batıcam o olcak :p

İşte burdayımm belenimm gördüğün gbi bişey olmadı bana kimse birşey yapamaz ulennn :D

Yapmasın zaten balım.. müşteri velinemetimizdir.. bir fazla olsun bi müsteri bi müşteridir.. bişi olmasın sana :D hahaha

canım benim tşk ederim yorumların için :)

suCre

suCre

Daimi Üye
Üye
Ben bir kahve alayım tatlım yaz hesaba kalsın bahara Allah büyük öderiz bir ara...:D:DLaf aramızda memur adamız iki bebe anca geçiniyoz idare ediver hemi cicim:D

ßeLeN

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
buyır balımm suCrem senin için kendi ellerimle serrvis yapıyorum bak en tazesinden kahven.. afiyet şeker bal olsun.. kuşum :)

Unutmadan masala yazımmi hesabı :)

suCre

suCre

Daimi Üye
Üye
ßeLeN' Alıntı:
buyır balımm suCrem senin için kendi ellerimle serrvis yapıyorum bak en tazesinden kahven.. afiyet şeker bal olsun.. kuşum :)

Unutmadan masala yazımmi hesabı :)
tşkler balımmm yaz gülüm yaz öderiz bir ara:D

$ul€

$ul€

Yeni Üye
Üye
ben kahvaltılık bişiler istiyorum...

bu arada bayram harçlıklarımı da aldım ki zenginim :)

donat masayı :) :sule: :eek:rkide:

ßeLeN

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
$ul€' Alıntı:
ben kahvaltılık bişiler istiyorum...

bu arada bayram harçlıklarımı da aldım ki zenginim :)

donat masayı :) :sule: :eek:rkide:

Buyrun efenimm buyrunn hoşgeldinizzzzz buyrun şöyle buyrunn ...

Afiyet olsun şulecim..

ßeLeN

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
Ewet güzel cafemin güzel insanları biliyorsunuz ki bugün bayram!
Sizler için öğle ve akşam yemeğinde kavurmalar şirketten.. bekleriz afiyet şeker bal olsun...

ßeLeN

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
Wayy Anasını Be!

Görüyomusun birsürü yer açtık radyosu, cafesi, bilemnesi ( çaktırma başkada yokmuş :D ) birsürü yer açtım be say say bitmez... biriniz gelipte bi hayırlı olsun belenim bu ;

bizden... yada çelenki geçtim kapıma takayım diye al bu ;

benden dediniz mi beee... wayy wayy wayyy.. görüyon mu :S

hahaha hahaha hahaha hahaha :D:D:D

üni-melek

üni-melek

Yeni Üye
Üye
:haha:Ohh tam benlik bu kafe sekerim ne iyi ettin:Dbol bol yerim ama kilo alırım ucuz olunca

ßeLeN

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
dadlım bizde sekeri unu tuzu light :) almassın ben müşterilerimin kilosuna göre servis yapıorum... pastada yii burda kilo almassın .. :) dert etme bebemmmm

suCre

suCre

Daimi Üye
Üye
bidenem ben bi nescafe alayım allah seni inandırsın param yok sen yaz hesaba allah büyük biara öderim:D Hadi gülüm en çabuğundan kayfemi alayım...

suCre

suCre

Daimi Üye
Üye
Saol gülüm tşkler ellerin dert görmesin....Ohhh pekte güzel gidiyo....