Maça çayı kullananlar zayıflayanlardan yorum istiyorum

• Konbuyu başlatan maçaçayımrklsı
  • Başlangıç tarihi
M

maçaçayımrklsı

Forum Okuru
Maça çayı kullananlar zayıflayanlardan yorum istiyorum
Matcha çayı kullananlar kadınlar kulübü kadınların yorumları sizlerden yorum istiyorum.
Kızlar yaz geliyor maça çayı kullananlar var mı aranızda nasıl kullanıyorsunuz nereden satın alıyorsunuz fiyatı nedir gerçekten maça çayı ile zayıflamak mümkün mü bildiğiniz bir zararı var mı ? Bir arkadaşım Matcha çayı migrotsa var demişti doğru mu kullanan kadınlar bana bunu tavsiye ediyorlar mı tşk ediyorum.

maça çayı kullananların yorumları.jpg

Lütfen bu matcha çayı kullananlar kadınlar bizlere yazabilirler mi gerçekten işe yarıyor mu nasıl kullandınız kaç zaman kullandınız yaptığınız şeyler var mı ve bizlere tavsiyeleriniz olacak mı ?

matcha çayı kullananlar kadınların güzel yorumlarını bekliyorum bende almak istiyorum çünkü :D:D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar arkadaşlar ben de maça çayını kullandım tadı baya kötü ama kesinlikle işe yarıyor tavsiye ediyorum

Evetbir dönem bende kullandım tadı hiç güzel değil böyle kokuşmuş ıspanak gibi bir tadı var. Aklıma gelince öğürüyorum. Bu tadındanmıdır nedir bilmiyorum ama çayı içtikten sonra bir şey yiyip içemiyorsun. Aklına pek yemek gelmiyor. Ben bayağı iştahtan kesildim sonra arkadaşım kızdı sağlıklı beslenip kilo vermek varken neden böyle bir şeye gerek diyorsun diye söylendi . Bende bir diyetisyene gittim fazla kilolarımdan bana uygun hazırlanan bir diyet programıyla kurtuldum. Evet bu çay iştahı kapatıyor dolaysıyla kilo verdiriyor ama beslenme eksikliği oluyor. Fazla kilosu olan arkadaşlara önerim bir diyetisyene gitmeleri. Kilo vermede anahtar sağlıklı bir şekilde kilo vermektir. Migrosta satılıyor mu satılmıyor mu bilmiyorum ben trendyol dan almıştım.

Geri