Mahidevran gülbahar haseki sultan

HoshKız

Üye
Üye
Mahidevran gülbahar haseki sultan
Mahidevran gülbahar haseki sultan.aslında dızı geregi yarımız nefret ettı ondan ,5 kurusluk seyır ıcın huzurla bıle uyutmuyolar mahıdevranı.aslında hepımızın su cagda eslerımızı kıskanması gıbıydı onunda duygu ve dusunceleırı.sevdi ,kıskandı ,baska kadınla paylasamadı.hepsını gectım gozbebegını kaybetmek yeterdı aglamasına.en degerli varlıgı yok olmustu gozlerinin önünde.şehzadesine canını verecekken mustafa vermişti suçsuz yere.neden bir rus köle için.yazıyoruz google babaya hürem sultan kimdir ?ben diyim entrikalar kraliçesi olmasın sakın!eşlerimiz tarafından aldatıldıgımız zamn buyuk bır ıhtıras kaplıyor ıcımızı ve olmadık seylere kalkısıyoruz normal degılmı sızce?ıstedıgı suleymn olsaymıs yıne yetermıs bu hurremın devletı yonetımı tahtı ıstemıste ıstemıs.yetmemiş kadının sevdıgını almak yetmemıs oglunuda almıs elınden.bu dusuncelerımın asıl amacı bır dızı ugruna ınsanları karalamaları dızıde sadece seks var baska bısı gormedım ben bu bolumlere denk.dusundumde bende o kadar cekseydım boyle bır kadından ne yapardım bılemıyorum herseyını kaybetmıs ve hıc mutlu olamamış keder kaplamıs ıcını kadının.sehzade mustafayı dogurmus ama onuda elınden almıslar.ne ugrunaydı bu cektıgı acılar. Bır daha gulemedı .şimdi ruhu mutlumudur bilmem.ama bu dızıyı asla onaylamıyorum tarıhı fılmler guzel bılgılenıyoruz ama gerceklerın bu sekılde saptırılması ıcımı rahatsız ettı.kıskanclık ınsanın duygularnda yer alan temel ozellıklerınden bırı bızkı esımız baskasıyla oldugunda delıye donuyorsak oda oyleydı paylasma duygusu mahvedıyor ınsanı.hurremıde onaylamıyorum hıc rus ne oldugu bellı olmayan bır kadın osmanlının yıkılmasında parcalanmasında onemlı rol oynamıs..en unlu lakabıda (katil uvey anne)gelde bu kadına rahmet oku sımdı.ıyıkıde harem kalkmıs yoksa ne yapardı bız kadınalr?

:)ay canım ya yazı okuum kadın cok cekmıs ustune ustelık oglunuda katletmıs canı kadın

Geri