Mahidevran Sultan kimdir ?

hürrem sonuna kadar haklı hem güzel hem zeki hersey onda mahidevranda güzelmiş ama akıl yokmuş onda bence hürrem sultanı takdir etmeliyiz çok akıllıymış ama bence ikiside iyi

Kanuni o kadar iradesiz bir padişahki;Bir kadının lafına bakarak devleti ile kadın arasında kalabiliyor!!!

hürrem sultan çok fettan biri bence mustafayı öldürtmek için ne kadar kışkırttı kanuniyi bilemem ama bence gerçekten kışkırttı. kanuniyede yazıklar olsun çok ****** (kusura bakmayın ama kendi çocuğunu öldürene böle denir )

mən erkek olsaydım mahidevran sultanın dırnağını yüz hürrəmə dəyişmərəm

Nədənsə yalnız osmanlı deyil, bütün türk erkəkləri xristian qadınlara vurulur halbuki özləri də çox gözəl bilirlər ki, türk-müsəlman qadınları həm ən gözəl və ən pak qadınlardır. axı süleyman o hürrəm cadısının nəyinə vurulub mən tarixçiyən amma bu filmə baxandan sonra I Süleymandan nifrət etdim... tarixi rəsm əsərlərində də elə gözəl qadın deyil və bir də xaraktercə nifrətə layiqdir axı məncə insanı həm də xarakteri gözəlləşdirir...

aleksandra anastasia lisowska ... yani hürrem sultan bence şeytanın tekiymiş.taht kavgası yüzünden bir babanın evlad katili olmasına sebep olmuştur.saray entrikalarının başrol oyuncusu olan hürrem sultan pargalı ibrahim paşanın da öldürülmesinde büyük rol oynamıştır...

bir kere pilan diye bir kelime yoktur plan vardır ayrıca hürrem süleymandan intikam almak için saraya gider ama sonra süleymana aşık olur mahidevranda süleymanı hürreme kaptırır.

insan mı değil mi zeki mi değil mi? sonuçta osmanlının kaderini değiştiren biri hürrem. tıpkı diğer valide sulntanlar gibi. olan zavallı mahidevrana oldu yazık

bence hürrem sultan padişahı seviyo flimdede gördünüz ben en çok hürremi seviyorum fakat bu olayları duyunca Mahidevran Sultana ve Şehzade Mustafaya üzüldüm. En iyiside II. Selim değilmi adam maaş bağlatmış Mahidevran Haseki Sultana Değilmi ... BU KADARRRRRR :D

Geri