Makattan sürekli kan gelmesi kolon kanseri mi ?

Selin’de

Paylaşımcı Melek
Makattan sürekli kan gelmesi kolon kanseri mi ?
Arkadaşlar ablalarım size bir sorum olucaktı makatımdan kan geliyor diye doktora gittim sürekli ishal kabızlık karın agrıları ve kilo kaybı yaşadığımı doktora anlattım direk sorduğu ailende kolon kanseri var mı oldu İnan’ın psikolojik olarak çökertti Temmuz’un 17 sine rektoskopi verdi boyle bir ihtimalim olabilir mi daha 25 yaşındayım uzun süreli bi stres sonucu bu durum basıma geldi her ay adetimle birlikte makatımda da kanama oluyor ama onun dışında olmuyor yoksa doktor ilk ihtimali mi söyledi yoksa belirtiler açısından mı dedi nolur bir akıl verin Accaba başka bir hastalık bu belirtileri de yapar mı

Yine selin :) Selincim bu tür durumdan pek bilgi sahibi değilim en iyi sonucu doktor verecektir geçmiş olsun tetkikler yapılsın da ona göre konuşuruz inşallah.

Yine selin :) Selincim bu tür durumdan pek bilgi sahibi değilim en iyi sonucu doktor verecektir geçmiş olsun tetkikler yapılsın da ona göre konuşuruz inşallah.
Evet ablacım çok haklısın bu 7 ayda çıkmayan şey kalmadı bende İnan acaba kanser miyim diyorum şimdi de internete yazıyorum hersey kolon kanserine çıkıyor burda da dedim acaba boyle bir durum yaşayıpta bilgisi olan var mıdır diye

Sadmin ablacım şakın yanlış anlama bu gebelik mevzuları ile ilgili bu kadar net bilgileri nerden biliyorsun yani daha önce kadın dogumcu Yanında falan çalışmış olmandan dolayı mı korktuğumdan falan degil sadece bu kadar net konuşmanın sebebini merak ettim ablam

Sadmin ablacım şakın yanlış anlama bu gebelik mevzuları ile ilgili bu kadar net bilgileri nerden biliyorsun yani daha önce kadın dogumcu Yanında falan çalışmış olmandan dolayı mı korktuğumdan falan degil sadece bu kadar net konuşmanın sebebini merak ettim ablam

Bu site 2007 yılından beridir ayakta ve hemcinsiniz olarak 4 çocuk annesi birisiyim bırakta bileyim şekerim :)

Geri