Makyaj da Yeni Trend Koyu Renk Ruj Modası

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Makyaj da Yeni Trend Koyu Renk Ruj Modası
Her bayan hayatı boyunca hem günlük hem de özel günler de mutlaka makyaj yapmışlığı olmuştur.
Düzenli bir şekil de günlük işe giderken makyaj yapanlar kadar sadece özel gün ve kutlamalar da makyajı tercih edenler de vardır.
Makyaj renkleri genellikle kişinin giydiği kıyafetin modeli, rengi ve bayanların cilt, göz ve saç rengine göre seçilir.
Makyajı tamamlayan önemli detaylardan biri de dudakları ön plana çıkaran rujlardır. Daha önce ki yıllar da genellikle özel geceler de tercih edilen koyu renk ruj renkleri tekrar trendler arasına girerek sadece özel günler de değil günlük olarak da tercih edilebiliyor.
Ben şahsım adına yine de doğallıktan yanayım ve sanırım bu koyu renk rujlar bana göre değil. Onun yerine pastel tonları kullanmayı tercih ediyorum. Araların da birçok ünlü bayanın bulunduğu kişiler koyu renk ruj modasını çoktan benimseyerek katıldıkları davetler de renk olarak koyu renkleri tercih etmeye başladılar bile...
Sizler için makyajın yeni trendlerinden olan koyu renk ruj modasından seçtiğim görselleri bu yazım da paylaşıyorum.
koyu renk ruj (1).jpg
koyu renk ruj (2).jpg
koyu renk ruj (3).jpg
koyu renk ruj (4).jpg
koyu renk ruj (5).jpg
koyu renk ruj (6).jpg
koyu renk ruj (7).jpg
koyu renk ruj (8).jpg
koyu renk ruj (9).jpg
koyu renk ruj (10).jpg
koyu renk ruj (11).jpg
koyu renk ruj (12).jpg