Makyajın Değiştirdiği İnsanlar Şok Edecek!

• Konbuyu başlatan *MeleK*
  • Etiketler
    makyaj
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Boşuna dememişler çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır diye... Günümüz de makyaj ile o kadar çok değişime uğrayan bayanlar var ki makyajsız gördüğünüz de asla tanıyamıyacaksınız.
Makyaj öncesi ve sonra ki görüntülerden oluşan değişim görsellerini ben bile gördüğüm de gözlerime inanamadım.
Önemli olan size en çok yakışacak makyaj renklerini bulmanız ve makyaj hileleri ile cilt kusurlarınızı kapatmanız...
O yüzden hanımlar rica ediyorum aranız da kendini çirkin bulan ve gören varsa kesinlikle kendine haksızlık etmesin. Birazdan makyaj ile büyük değişime uğrayanları gördüğünüz de belkide kendinizi bunlardan çok daha güzel bile bulacaksınız;)
makyaj-1-jpg.61175 Makyajın Değiştirdiği İnsanlar Şok Edecek! Melekler Mekanı Forum
makyaj-2-jpg.61176 Makyajın Değiştirdiği İnsanlar Şok Edecek! Melekler Mekanı Forum
makyaj-3-jpg.61177 Makyajın Değiştirdiği İnsanlar Şok Edecek! Melekler Mekanı Forum
makyaj-4-jpg.61178 Makyajın Değiştirdiği İnsanlar Şok Edecek! Melekler Mekanı Forum
makyaj-5-jpg.61179 Makyajın Değiştirdiği İnsanlar Şok Edecek! Melekler Mekanı Forum
makyaj-6-jpg.61180 Makyajın Değiştirdiği İnsanlar Şok Edecek! Melekler Mekanı Forum
makyaj-7-jpg.61181 Makyajın Değiştirdiği İnsanlar Şok Edecek! Melekler Mekanı Forum
makyaj-8-jpg.61182 Makyajın Değiştirdiği İnsanlar Şok Edecek! Melekler Mekanı Forum
makyaj-9-jpg.61183 Makyajın Değiştirdiği İnsanlar Şok Edecek! Melekler Mekanı Forum
makyaj-10-jpg.61184 Makyajın Değiştirdiği İnsanlar Şok Edecek! Melekler Mekanı Forum
makyaj-11-jpg.61185 Makyajın Değiştirdiği İnsanlar Şok Edecek! Melekler Mekanı Forum
makyaj-12-jpg.61186 Makyajın Değiştirdiği İnsanlar Şok Edecek! Melekler Mekanı Forum
makyaj-13-jpg.61187 Makyajın Değiştirdiği İnsanlar Şok Edecek! Melekler Mekanı Forum
makyaj-14-jpg.61188 Makyajın Değiştirdiği İnsanlar Şok Edecek! Melekler Mekanı Forum
makyaj-15-jpg.61189 Makyajın Değiştirdiği İnsanlar Şok Edecek! Melekler Mekanı Forum
makyaj-16-jpg.61190 Makyajın Değiştirdiği İnsanlar Şok Edecek! Melekler Mekanı Forum
makyaj-17-jpg.61191 Makyajın Değiştirdiği İnsanlar Şok Edecek! Melekler Mekanı Forum
makyaj-18-jpg.61192 Makyajın Değiştirdiği İnsanlar Şok Edecek! Melekler Mekanı Forum
makyaj-19-jpg.61193 Makyajın Değiştirdiği İnsanlar Şok Edecek! Melekler Mekanı Forum

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
*MeleK* Makyajın Püf Noktaları 0
TİTAN Makyajın Püf Noktaları 0
M Makyajın Püf Noktaları 0
PaSikA Makyajın Püf Noktaları 1
M Makyajın Püf Noktaları 0
sılam_nisa Makyajın Püf Noktaları 2
*Gizemli Kıs* Makyajın Püf Noktaları 1
PaSikA Makyajın Püf Noktaları 0