Mamajoo süt sağma makinesi kullananlar

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Mamajoo süt sağma makinesi kullananlar
Doğum sonrası çok işinize yarayacak bir aletten size söz etmek istiyorum. Aletimiz süt sağma makinesi... Doğum sonrası özellikle bebeği kuvez de kalanlar ve çalışan annelerin büyük bir ihtiyacı olan süt sağma makinesin de oldukça rahat edeceğiniz , kolay ve zahmetsiz bir şekil de sütünüzü sağacağınız mamajoo süt sağma makinesi bir hastane göğüs pompası kadar güçlü bir yapıya sahiptir.

Günümüzün teknoyojisine uygun bir yapıya sahip olan mamajoo süt sağma makinesi kolaylıkla taşınabildiği gibi USB yada şarz cihazı olan powerbank ile çalışma özelliğine sahiptir.

Mamajoo Çekim Ayarlı Elektronik Göğüs Pompası; silikon konfor başlığı sayesinde süt sağımı sırasında bebeğin emişi gibi doğal, nazik ve rahat hissettirir. İhtiyaca göre ayarlanabilen 4 farklı masaj ve 6 farklı çekim kademesi ile 20 farklı çekim ayarı sunuyor.

Bir bebek için en iyi gıda anne sütüdür. Eğer bebeğiniz doğum sonrası kuvez de kalıyorsa sizin sütünüze ihtiyacı vardır. Tekli ve çift biberon seçeneklir mevcut olan mamajoo süt sağma makinesi bir bebeğin annesini emmesi gibi nazik ve rahat bir sağma olanağı sunar.

Çalışan bir anneyseniz bu dönemdede mutlaka bebeğinizin sütünüze ihtiyacı olacaktır. Bebeğiniz için gereken anne sütünü mamajoo süt sağma makinesi ile sağarak onu anne sütünden mahrum bırakmayacaksınız.

mamajoo süt sagma makinesi.JPG

Tekli kullanımda 4 farklı masaj & 6 farklı çekim, çiftli kullanımda ayrıca 4 farklı masaj & 6 farklı çekim olmak üzere toplam 8 farklı masaj, 12 farklı çekim seçeneği sunan mamajoo elektronik USB çiftli göğüs pompasının toplamda; 20 farklı (12 çekim & 8 masaj) kullanım seçeneği sunar.
Küçük boyutu ve sadece 164 gr olan ağırlığı sayesinde taşıma ve saklama kolaylığı sunar. Gerektiğinde USB/ Powerbank (taşınabilir güç kaynağı) ile çalışabildiğinden, çalışan anneler için en ideal çözümdür.
Gelişmiş mikroişlemci teknolojisi sayesinde 30 dakika sonra otomatik olarak kapanır ve son kullanım ayarlarını hafızaya kaydeder.
LED göstergelerden işlem takibi yapılabilir.
Süt sağarken tercih edilen en uygun ve rahat hız ile ritim için +/- düğmelerine basarak kolayca seçim yapılabilir.
Evde, işyerinde veya seyahatlerde içeriğindeki biberona dönüşebilir anne sütü saklama kabına doğrudan sağım yapabilme ve başka bir biberona boşaltma gereği duyulmaksızın bebeği besleyebilme kolaylığı sunar.
Saklama kabının ağzını kapatma halkası ile kapatarak buzdolabında veya dondurucuda saklanabilir.

Siz de mamajoo süt sağma makinesi kullananlardansanız kullanıcı yorumlarınızı bu konu altından yazarak ürün hakkın da bilgi sahibi olmak isteyenlere yardımcı olabilirsiniz.

ikiz bebeklerim var erken doğum yaptım ve ikizlerim 20 gün kadar kuvezde kaldılar bu dönemde süt sağma makinesi markası v emodeli çok araştırıp sonunda mamajoo markasında karar verip aldım gayet memnun kaldım benim ikiz bebeklerim olduğu için ben iki biberonlu olandan almıştım hatta doğum iznim bitip çalışmaya döndüğüm zaman sütümü sağıp bebeklerim için bırakıyordum inanılmaz rahat ve konforlu bir kullanımı var eğer hastanelerde bulunan süt sağma makinelerini az çok biliyorsanız o kadar profesyonel bir ürün diyebilirim

Berbat bir ürün ilk aldığımda çok iyi sağıyordu birkaç sağmadan sonra artık hiç sağmıyor bir saatte 10 ml sağıyorum onu da işkenceyle. Verdiğim paraya yazık berbatın da ötesinde...

Geri