Markafoni neden kapanıyor ?

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Markafoni neden kapanıyor ?
Markafoni , bir çoğumuzun severek alış veriş yaptığı E -Ticaret sitesi . Binlerce ürüne ev sahipliği yapan markafoni kapanıyor . Peki ama neden ? Markafoni nin müşterileri nin en çok merak ettiği sitenin neden kapanacağı. Bununla ilgili net bir açıklama yok. Bu gün Markafoni nin sitesine alış veriş yapmak için girdim ve aşağıda ki ibareyle karşılaştım.

markafoni.jpg

Kendi sitesin den kapanacağını bildiren markafoni bir çok müşterisini üzdü. Bir çok E - Ticaret sitesi mevcutken, güvenilir, lider ve en dürüst şekilde faaliyet gösteren, hiç bir müşterisini mağdur etmemeye çalışan markafoni ,30 Haziran 2017 tarihine kadar siteden alınan ürünlerin sevkıyatlarının gerçekleştirileceği bildirildi.2008 yılın da kurulan ve büyük bir başarı öyküsü olan markafoni Giyim, aksesuar, kozmetik, ayakkabı, çanta ve dekorasyon başta olmak üzere pek çok kategoride ürün yelpazesine sahipti. Gerçekten bu habere üzüldüm. Siteden yapılan açıklamada kapanma nedeni belirtilmiyor. Bu yönde bir gelişme olursa sizlerle burdan paylaşacağım

Türkiye'de malesef tutanamayan bir çok firma kapatmış durumda Markafoni de bunlardan birisi... Üzülmemek elde değil o kadar çalışan var ama görünen köy klavuzda istemez. Muhtemelen artık kar edemiyorlar. Çok sayıda e ticaret firması var hatırlarsanız daha önceden incir.com adı altında yapılan bir çok kişiye özel alışveriş siteleri vardı melekler mekanı olarak bizlerde açmıştık ve malesef onlarda ekonomik dar boğazdan dolayı kapatma kararı aldılar. Tabiki o kadar fazla şekilde bizim gibi site açanların bütün ödediği paralar hiç oldu hatta uçtu gitti.

Hiç kimse kar edemediği kuruluşu açık tutmaz. Vergi yükleri vs vs... Keşke kapanmasaydı ama ekip olarak net bir açıklama da yok ama açıkmayada gerek yok. Para kazanamıyorlar kapattılar tükkanı tek açıklamaları bu...

Çok severek takip ettiğim E ticaret sitesiydi markafoni. Kapanacak olmasına çok üzüldüm.Eşime ordan defalarca ürün almıştım.Kendime de öyle hiç bir sorunla karşılaşmadım.Kapanması ile ilgili internette net bir bilgi yok.Diğer sitelere de güvenmiyorum.Çok bildik bir site var o siteyle mahkemelik bile oldum. Türkiyenin markafoni gibi güvenilir E ticaret sitesine ihtiyacı var.

Daha önce yine markafoni kadar ünlü ve benimde zaman zaman alışveriş yaptığım bir site olan limango kapanmıştı üzülmüştüm açıkcası.. Markofoniyi son zamanlar da ziyaret ettiğim de çok fazla ürün çeşidi bulamıyordum sanırım depoları artık boşaltıyorlarmış kapanacağı için bu yüzden çeşit olmuyordu şimdi anlıyorum. Bilindik birkaç ünlü alışveriş sitesinden biriydi markafoni üzüldüm doğrusu ..

Çoook üzgünüm. :((((((( neden bunu yaptılar ki verdiğim sipariş de sitenin kapanmasına denk gelsi. çok sevdiğim bir siteydi
Tüh yazık oldu.....
markafoni internet sitesi okuduğum haberlere göre yabancılara satılmış 2014 de bu yabancılar e ticaretin Türkiyede büyümesini istemiyorlar. büyüyen yerli firmaları satın alıp bilerek zarar ettirip kapatıyorlar. Büyük bir komplo var benece.

bende gördüm markafoni duyuru yazmış üzüldüm doğrusu çok fazla olmasada arada bazı ürünleri almışlığım olmuştur ama son zamanlarda ürün çeşitlerini beğenmiyordum çok az çeşit oluyordu demekki bu yüzdenmiş

Geri