Martta anne olucam inşallah

berranur

Yeni Üye
Üye
Martta anne olucam inşallah
kızlar hepinize merhaba son reglim 22 mayıstı benim hesağplarıma göre şubat çıkmıştı ama ultrason kağıdına göre bebeğimin doğum tarihi Rabbimin izniyle mart olarak çıktı Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar ihsan eylesin onları sağlıkla kucaklarımıza ldığımız günleri göstersin inaşallah mevlam ne kadar şükretsem azdır kızlar sonsuz kez hamdolsun meleğimi verene Emaneti yine O na emanet ediyoum ve mart anneleri topiğini bismillahirrahmanirrahim diyerek açıyorum Rabbim gönlümüzdekini nasp etsin arkadaşlarım sağlıkla inşallah. ben duanın açamayacağı kapı olmadığına inanıyorum inşallah dualarla allah isteyen herkese nasip etsin bu güzelliği AMİNNNN mart annelerisizleri bekliyorum benm meleğim henüz 7+3 günlük inşallah büyüdüğü günleri burda paylaşmak nasip olur

bende martta anne olacağım inşallah ama çok korkuyorum hesaba göre 9 haftalık hamileyim ama geç yumurtlama olmuş galiba 7 haftalık çıktı kalp atışlarını doktor görmüş ama biz duyamadık kanamalı bölgen var yüzde 30 düşük olabilir yada kalbi tam atmaz diye korkuyorum haftaya tekrar gidecem çok korkuyorum buna benzer bir durum yaşayan var mı

merhaba hepinize.bende martta anne olacağım hayırlısıyla.gerçi bu 12 yıllık bir aradan sonra kavuşacağım 3. bebeğim.babayı razı etmek oldukça zor oldu ama sonunda başardık:)henüz 4 hafta 3 günlük.dilerim tüm anne adaylarımızla birlikte bende sağlıklı bir bebeğe sorunsuzca kavuşuruz.olmayanlara da Allah bir önce nasip eder inşallah.benim 14 ve 12 yaşında 2 kızım olmasına rağmen şu son 2 yıldır resmen yanıp tutuştum bebek diye.herkese sorunsuz ve keyifli hamilelikler dilerim...

merhaba arkadaşlar benim son adet tarihim 17 haziran.şu an çok yeni hamileyim.ultrasonda çıkmadı bile.doktor haftaya tekrar çağırdı.ben şuan kaç haftalık hamişim bilmiyorum.ama sanırım dört haftalık.hesaplarım doğruysa allah izin verirse bende martda anne olacağım galiba..

merhaba hepinize.bende martta anne olacağım hayırlısıyla.gerçi bu 12 yıllık bir aradan sonra kavuşacağım 3. bebeğim.babayı razı etmek oldukça zor oldu ama sonunda başardık:)henüz 4 hafta 3 günlük.dilerim tüm anne adaylarımızla birlikte bende sağlıklı bir bebeğe sorunsuzca kavuşuruz.olmayanlara da Allah bir önce nasip eder inşallah.benim 14 ve 12 yaşında 2 kızım olmasına rağmen şu son 2 yıldır resmen yanıp tutuştum bebek diye.herkese sorunsuz ve keyifli hamilelikler dilerim...

Canım öncelikle aramıza hoşgeldin seni hamiş grubuna alıyorum.Sağlıklı sıhhatli bebişini kucağınıza almanız dileklerimle:)

Geri