Mastürbasyon sonrası akıntı yaşayanlar normalmi

İ

İsimsiz123

Forum Okuru
Mastürbasyon sonrası akıntı yaşayanlar normalmi
Merhaba,vajina girişine birşey sokmadan sadece dokunarak orgazm olup tatmin oluyorum.Adetlerim düzenli, bu ay adetim bittikten 4 gün sonra yine bu şekilde tatmin oldum aradan saatler geçtikten sonra sarımtırak kanlı bir akıntım oldu.Bir kaç ay öncede aynısı olmuştu zorlamış olabileceğimi düşündüm.Akıntı içinde kan önceki gibi yine çok azdı peçeteye silince geldi zaten.Sarı renkteki akıntı sapsarı değil ve hala devam ediyor kokusuz,jel gibi kaşıntı yanma vs yok.Ama yine de endişelenip sormak istedim,orgazm sonrası bu tarz kanlı akıntı normal midir?

Selamlar mastürbasyon yaparken ellerinizin temiz ve hijyene uygun şekilde yıkandığını emin olun normal bir durum gibi görünüyor eğer bu akıntıların haricinde yanma kaşıntı gibi bir durum söz konusu olur ise bir kadın doğum uzmanı var görmenizde fayda var geçmiş olsun

Selamlar mastürbasyon yaparken ellerinizin temiz ve hijyene uygun şekilde yıkandığını emin olun normal bir durum gibi görünüyor eğer bu akıntıların haricinde yanma kaşıntı gibi bir durum söz konusu olur ise bir kadın doğum uzmanı var görmenizde fayda var geçmiş olsun
Çok teşekkür ederim cevap için kaşıntı yanma vs olmadı sadece akıntıya karışık biraz kan gelince endişelenip sormak istedim

Geri