maybelline geçici kaş dövmesi kulllananlar

• Konbuyu başlatan sedaevci
  • Başlangıç tarihi
S

sedaevci

Forum Okuru
maybelline geçici kaş dövmesi kulllananlar
selam hanımlar benim kaşlarım da bir seyrekleşme söz konusu kaş kontürü yaptıracak kadar şu an için bir bütçem yok geçenlerde televizyon da reklamlarda gördüm maybelline markanının geçici bir kaş dövmesi varmış sanırım üç gün falan kalıyormuş bu konuda bilgisi olan varmı bu ürünü kullanan varsa yorumlarını almak isterim kaşlarım açık renk siyah ve kahve seçeneklerinin olduğunu biliyorum bu kaş dövmesinin büyük ihtimal alırsam kahve tonu alacam ama acaba doğal duruyormu öyle kötü duruyorsa hiç boşuna para verip almak istemiyorum o yüzden alıp kullanan varsa yorum bekliyorum almaya değermi

ya bunlar ne kadar doğal durur bilmiyorum ama ben lorealın bir kaş için likitini almıştım böyle fırça ile sürüyorsunuz ama ben memnun kalmadım maybelline kaş dövmesini kullanmadım o yüzden yorum yapamıcam ama uzun vadeli bir kullanım için kesinle 3d mikroblading kaş kontürünü öneririm size hem çok doğal duruyor hemde uzun süre kullanabiliyorsunuz ama kesinlikle dövme boyası ile kaş kontürü yaptırmayın pişman olursunuz kıl tekniği bitkisel boyadan oluşuyor ve çok doğal duruyor bence biraz birikim yapabilirseniz ben bunu öneririm size bu işin de mutlaka uzmanı bulun öyle merdiven altı tabiri dediğimiz yerlere yaptırmayın

Maybelline geçici kaş dövmesinin üç farklı renk tonu vardır. Light brown, medium brown ve dark brown. Ten ve kaş renginize en uygun ton hangisi ise onu seçebilirsiniz. kalıcılık süresi 3/4 gündür.

maybelline kaş dövmesi.JPG

Maybelline New York Brow Tattoo Gel Tint’in yumuşak bir fırça başlığı olduğundan sürülüşü oldukça kolay ve pratiktir. Üürünü uyguladıktan sonra ki bekleme zamanınıza göre kalıcılığını da kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Mesela ürünü kaşa sürdükten sonra 20 dakika beklerseniz kalıcığılı bir gün, iki saat bekletirseniz de üç gün kadar kalıcılık olabiliyor. Kaş dövmesi soyulabilen bir dövmedir. Bekletme zamanı bittiğinde kaş kıllarının çıkma yönünün tersine doğru çekerek çıkartmalısınız. Kaş kalemleri ve farkları yerine bu ürünü kesinlikle tercih edebilirsiniz. Son derece doğal duruşlu kaşlara sahip oluyorsunuz.

kaş dövmesi.JPG

Sanırım bunu kullanipta memnun kalmayan tek kisiyim once orta tonunu aldım surdum gece sabah çıkardım güzeldi ama 3 gun değil bir gun anca dayandi hemde geceden surdugum halde ustune birde renk acildikca kaslar oldumu turuncu millet kasina ne surdun demeye basladi hemen 3 gun sonra aldığım yere gittim onlarda gorunce sasirdi kendim acik tenli olduğum halde en koyu tonu olandan bi tane daha aldim yine sürdüm yine hüsran ilk surdugunuzde goruntu guzel ama ikinci gün bildigin turuncu bunun uc rengininde alt rengi kahve yani renk acildikca grilesmesi gerekirken bunda kahve hatta turuncu. Yinede kullanmasi size kalmis. Ben bulasmayin derim

Geri