MEÇHUL ve ROCCO'nun unutamayacağı tanışma

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
MEÇHUL ve ROCCO'nun unutamayacağı tanışma
rocco kimdir rocco tanışma ile tanışma rocconun yarışları
Sevgili melekler bir yıldan fazla olacak ki bu sitedeyim ve burda olduğum içinde çok şanslı ve çok mutluyum.:)Ben roccoyla eski nickiyle şeker melek yani şekomuz:Dile pek anlaşamıyordum:D Chat boxta atışmalarımız olurdu:DTaki bir gün kıraçın konseri olduğu güne kadar:DAmasya da kıraçın konseri vardı.Bu arada amasya da ikamet ediyorum ben:DKonser olduğu akşam ben balkondan hem konseri izliyor hemde siteye konu açıyordum:DKonser bitti herkes dağıldı.Msn açtım bende.Rocco msnde ekliydi ama fazla konuşmazdık:Dİçimden geldi bir selam yazayım dedim.Oda karşılık verdi.Konuşmalarımızı aynen yazıyorum

MEÇHUL: Selam cnm:D
ROCCO:as.:dil:
MEÇHUL:ne yapıyorsun bakim şeker melekk:D
ROCCO:iyidir konserden geldim şimdi bir kahve yaptım ve oturdum pc başına:D
MEÇHUL:waww ne güzel bende konser izliyordum.
Kimin konserine gittin bakim::D
ROCCO:Kıraçın konseri canım:)

burdaa benim ipler koptu tabii:D:Dsevinçten ve heyecandan:D

MEÇHUL:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bende kıraçın konserini izliyordum balkondan berii:Dİkimizde aynı konserden bahsettiğimize göre amasyadasın sende:D

ROCCO::D:D:ulee delii ben sana amasyada oturduğumu söylemiştim ya:

MEÇHUL:Ben unutmuşum yaaa:S:S:S

ROCCO:seeeeee deliii:D:D

Daha sonra;

ROCCO:senin ev nerde ulee??:D

MEÇHUL:ben ..........falan filann::Dyerde oturuyorum:D

ROCCO:Hmm...bana uzakmışsın:D:Dbu iyi işte:D:haha:

MEÇHUL:Ya ne gıcıklık yapıyon yaa:seker:

ROCCO:tamam ule bozulma hemen:Dşaka yapıyoruz uyuz:D

MEÇHUL:Bana uyuz diyene bak:D:D

MEÇHUL:sen nerde oturuyorsun :seker:

ROCCO:Bende ......orda oturuyorum:D

MEÇHUL:iyi kide uzakmışız:seker:

Neysee işte laf lafı açtı ordan burdan saat 2 olmuş gece incin top oynuyor:DBende balkondayım elimde leltop roccoyla konuşuyorum gülme seslerim yankı yapıyor sokakta:D:D:D

Eşim de tv izliyordu:DBana dedi ki eşi ne iş yapıyor adı ne belki tanırım sor bakalım dedi.O civarlarda bir arkadaşım var dedi.Bende yok beee ne alaka falan dedim ama yine muhabbet olsun diye sordum:D

MEÇHUL:Canım eşin ne iş yapıyor adı ne:D

ROCCO:Nie kütüğünüzemi alacaksınız:haha:

MEÇHUL:hey allahım yaa kızım kafa bulma ya benimlee :sinir:

ROCCO:seee kızma ule hemen şaka yapıyom:D
Eşim .......çalışıyor adı......
nie sordunn???

MEÇHUL:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa benim eşim de orda çalışıyor:D:D

ROCCO:neyyy:S:S:D:D:D

MEÇHUL:valla kızz:D:DEşime sordum tanıyormuş eşini:Dzuhahaha:D

ROCCO:Kafa bulma ule benimle kırarım kafanı:D:D

MEÇHUL:dettt ordann ciddiyim:DDur kız av resimleri varmış yollayayım:D

ROCCO:Bidee beraber av resimlerimi var:D:zuha:

MEÇHUL:evet yaa:D:D

ROCCO:ulee heee lann bu benimm koca:D:D

MEÇHUL:Hayret tanıdın kocanı :haha:

ROCCO:sevdim ule ben senii nie acaba:seker:

MEÇHUL:Bilmem ama bişe diyeyim mi:D

ROCCO :sakın ailelerde tanışıyor deme:zuha:

MEÇHUL:Yok bee:D:Dbiraz daha zorlasak belki akraba çıkarız diyecektim:seker:

ROCCO:he ule hee:zuha:

İşte böyle arkadaşalar o konuşmadan sonra artık her dakka konuşmaya başladık.Hep msneden görüşüyorduk yada siteden ama bir gün öle bişey oldu ki artık yüz yüze de görüşmek nasip oldu:D

Rocco chat boxtan MAVİ admine ayağını sakatladığını artık yürüyemeyeceğini söylüyordu:(Bende şok oldum hemen atladım ne oldu kıs neyin var diye:D
Sonra anlattı buda bu deli perdeleri asayım derken düşüyor ve ufa denilen elektirikli ısıtıcının kablosuna basıyor ve fişin ucundaki iki demir ayağına batıyor:S:S

Ben de hemen geliyorum dedim buda dalga geçiyorum snaıyor gelirken baklava al bide gel perdeleri tak:Ddiyor:DHalen işin dalgasında.O dalga geçerken bende hazırlanıyordum eşime söyledim bunun eşini aradı evi tarfi etti baklavamıda aldım gittik:DŞok oldu tabi bu:D

İşte böyle:Do gün bugündür roccoyla ayrılmaz olduk:DŞans işte bide tip oalrak o kadar çok benziyoruz ki herkes kardeş sanıyor.Çok seviyorum onu ve onu tanıdığım için çok mutluyum.İyi ki tanımışım iyi ki varsın roccom:)Bu arada KIRAÇIN bizim için ayrı bir yeri var...O rock çı ben rapçi tarzlarımız farklı olsa da birbirimizle çok iyi anlaşıyoruz:DO olmadan hiç bir aktivitenin tadı olmuyor hep beraberiz tabi oda benim için öyle düşünüyor:D:dil:

Artık ailelerimizde alıştı annem artık her aradığında kızım nasılsın demiyor da kızlarım nasıl bakalım diyor:)Çok şanslıyız iyi ki tanışmışız:)Canım roccom senii çokk seviyorum:)Bu tanışmamız hem kalnbimde hem hafızamda hemde bu sitede hep kalıcak:)

MELEKLER MEKANI AİLESİ TEŞEKKÜRLER HERŞEY SİZİN SAYENİZDE....

Son düzenleme:
Bazen ufak tefek rastlantılarla başlayan arkadaşlıklar dostluğa dönüşebiliyor bazende hiç elektrik alamadığınız yada tartıştığınız bir kişi sizinle sıkı bir kanka olabiliyor

Dostluklar kolay bulunmuyor vede kazanılmıyor eğer bir kişiye dostum diyorsan sonuna kadar arkasında olman lazım yani pazara kadar değil mezara kadar hesabı

Herkesten arkadaş olabilir ama dost asla olmaz o yüzden bu güzel dostluğunuzun bir ömür boyu sürmesi dileklerimle :)

Böyle güzel dostluğa dostluklara imza atan sitemizlede sizlerlede gurur duyuyorum:)

Bazen ufak tefek rastlantılarla başlayan arkadaşlıklar dostluğa dönüşebiliyor bazende hiç elektrik alamadığınız yada tartıştığınız bir kişi sizinle sıkı bir kanka olabiliyor

Dostluklar kolay bulunmuyor vede kazanılmıyor eğer bir kişiye dostum diyorsan sonuna kadar arkasında olman lazım yani pazara kadar değil mezara kadar hesabı

Herkesten arkadaş olabilir ama dost asla olmaz o yüzden bu güzel dostluğunuzun bir ömür boyu sürmesi dileklerimle :)

Böyle güzel dostluğa dostluklara imza atan sitemizlede sizlerlede gurur duyuyorum:)

Sizinde dediğiniz gibi adminim gerçektende dostlukların nasıl başlayacağı belli olmuyor.Biz roccoyla hiç anlaşamazdık ilk başlarda.Ama şimdi onu her gün daha çok tanıdıkça daha çok seviyor ve diyorum ki ilk aşklar kavgayla başlar derler ya bence en güzel ve kalıcı dostluklarda böyle tesadüflerle başlar:)Teşşekür ediyorum güzel yorumunuz için:)

O gün RoCCo MaWi'ye ayağını sakatladığını anlatırken chatte bende vardım ve RoCCo gibi bende senin şaka yaptığını düşünüyordum...
Bu kadar sık görüşmeniz tamam biraz sinirimi bozuyor ama neyse :seker: :D Şaka tabiki canım dostluğunuz arkadaşlığınız hiç bozulmasın:)

maşallah diyelimde dostlugunuza nazar değmesin.. Ben sanki o ufonun yasandıgı gunu hatırlıyorum... :D dostlugunuz daim olsun... derlerya buyuk asklarr buyuk anlaşmazlıklarla başlar diye.. sizin dostlugunuzunda buna benzer bir hikayesi var cnm... :nazar:

O gün RoCCo MaWi'ye ayağını sakatladığını anlatırken chatte bende vardım ve RoCCo gibi bende senin şaka yaptığını düşünüyordum...
Bu kadar sık görüşmeniz tamam biraz sinirimi bozuyor ama neyse :seker: :D Şaka tabiki canım dostluğunuz arkadaşlığınız hiç bozulmasın:)

Evet canım yaa sende vardın:)Herkes şaka yaptığımı sanıyordu:Dsık görüşmemiz sinirini bozmasın kız senin yerin bende ve rocco da çok başka:):):D:Daminn canım aminn:nazar:

maşallah diyelimde dostlugunuza nazar değmesin.. Ben sanki o ufonun yasandıgı gunu hatırlıyorum... :D dostlugunuz daim olsun... derlerya buyuk asklarr buyuk anlaşmazlıklarla başlar diye.. sizin dostlugunuzunda buna benzer bir hikayesi var cnm... :nazar:

:zuha:herkes hatırlıyor desenize:D:Damain canım yaa sağol:):nazar:Bizim büyük dostluğumuz da böyle başladııı vee sonuna kadar devam edecekk inşallah=)

Geri