MEÇHUL zayıflama yolunda spor+ diyet= Meçhul

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
MEÇHUL zayıflama yolunda spor+ diyet= Meçhul
Meleklerim bende yaz ayına girmeden zayıflama kararı aldım ve 1 haftadır başlamış bulunmaktayım.İlk iş olarak eşim bana koşu bandı ve masaj kemeri aldı.Evet hemen başlıyorum.
Ben hafta hafta kalorimi ve kilometremi yükselterek zayıflayacağım + birde günlük bir diyetim var.

BOYUM:1.65
KİLOM:75
İDEAL KİLO:60
VERİLECEK KİLO:10

Bu diyetim...

GÜNLÜK:15 su bardağı su içilicek 2 bardağı sıcak su!!!

KAHVALTIDAN ÖNCE:1 su bardağı ılık su 1 su bardağı normal sıcaklıkta su

KAHVALTI :1 kibrit kutusu büyüklüğünde beyaz peynir (et porsiyonu) 2 ince dilim ekmek (ekmek porsiyonu) Domates, Salatalık, Marul vb. çiğ sebze (istediğiniz miktarda)

ARA ÖĞÜN :1 su bardağı süt (kalsiyum gurubu yiyecekler)

ÖGLEN YEMEĞİ :2 porsiyon et (et porsiyonu) 1 ince dilim ekmek (ekmek porsiyonu) salata (yağsız – istediğiniz miktarda)

ARA ÖĞÜN : 1 su bardağı süt (kalsiyum gurubu yiyecekler) 2 ince dilim ekmek (ekmek porsiyonu)

AKŞAM YEMEĞİ : 2 porsiyon et (et porsiyonu) 8 yemek kaşığı sebze yemeği (sebze gurubu) 1 ince dilim ekmek (ekmek porsiyonu) salata (yağsız – istediğiniz miktarda)

ARA ÖĞÜN : 3 porsiyon meyve (meyve porsiyonu

SPOR
Birinci hafta:
Bu hafta 1500 km de koştum ve 100 kalori yakıyorum
Masaj kemeri( adı masaj kemeri ama işlevi kalça,basen, göbek eritme)
Masaj kemeri ile 1 haftada 2cm inceldim....Günlük 1 saat kullanıyorum.

İkinci hafta:
İkinci haftaya girdim.
Bu hafta 3.ooo km koşucam 500 metre yürüycem
Günlük 1 saat de masaj kemeri kullanımı..

Son düzenleme:
Aminnnnnn kızlarr inşallah tığ gibi olucemm.Ve söz veriyorum zayıflarsam site de resmimi yayınlıycam:D:DTeşekkürlerrr....

meçhul kolay gelsin ben şu an zayıflamak için başka bir yöntem kullanıyorum zayıflarsam açıklıycam

ama bakıyoruum kemerin faydasını görmüşsün tavsiye edermisin canım bizde kurtulalım şu göbekten

26 ocak 2010 salı
Bugün 4000 km koştum 255 kalori yaktım
yarım saat masaj kemeri kullandım
diyete de devam..
:meçhul:

Çok açım yaa:uhu:

Son düzenleme:
Geri