MEÇHUL zayıflama yolunda spor+ diyet= Meçhul

meçhul kolay gelsin ben şu an zayıflamak için başka bir yöntem kullanıyorum zayıflarsam açıklıycam

ama bakıyoruum kemerin faydasını görmüşsün tavsiye edermisin canım bizde kurtulalım şu göbekten

Katrecim sağol canım.Senin yöntemide merak ettim hee:D:D
voit-masaj-kemeri-mechul-8710.jpg

Benim kullandığım msaj kemeri bu tvist hareketide var günde 50 tanede ondan yapıyorum:)::):)Şiddetle tavsiye ediyorum hem ağrılarım gidiyor koşudan sonra olan ayak ağrıları bel ağrıları vs.Hemde yağ eritiyor süper birşey:)
Fiyatı 390 tl
Markası voit
Bilmek isterseniz diye yazdım:ehi:

Kızz bende yapıom diyet kilom yok arkadaşlar yapma diyo ama ben yapıyorum kilom 57 çok diil boyuma göre ama olsun şöyle 54 felan olsam daha iyi diye düşünüyorum ya bende yemeklerden önce elma sirkesi içiyorum valla çok iyi geliyo hiçbişe yiyesim gelmiyo elma sirkesi çok iyi geliyo gerçekten ekmek yemiom zaten işte bakalım:)birde egzersiz yapıyorum işte günde 2 kez meyva yiyorum sürekli.babam da saçmalama yapma diyet felan diyo kızıyo:D

Kuzumm baban haklıı snein kilon iyi bebeğimm ne diyee yapıyorsun ki:DAma inatlık işte damarlarda inat kanıı hızla dolaşıyor.İllaaa 54 olacan gel şunu 55 yapak kuzu:D:D:D
Bende elma sirkesini çok duydum ama içememm ben yaa midem bulanırr:S:S:S

Tadı nasıl kuzuu:D:D miden bulanmıyor mu bide aç karnına mı içiyon:Dbide bide faydası varmı:D:D:D

meçhul sen kilolu degilsinki bence çok güzelsin ama ben seni sadece resimde gördüm ama olsun

Kuzumm baban haklıı snein kilon iyi bebeğimm ne diyee yapıyorsun ki:DAma inatlık işte damarlarda inat kanıı hızla dolaşıyor.İllaaa 54 olacan gel şunu 55 yapak kuzu:D:D:D
Bende elma sirkesini çok duydum ama içememm ben yaa midem bulanırr:S:S:S

Tadı nasıl kuzuu:D:D miden bulanmıyor mu bide aç karnına mı içiyon:Dbide bide faydası varmı:D:D:D

Bananeeeee 54 olcammm:D ya hayatım valla çok iyi geliyo hiçbişey yemek istemiyo canım 5 gündür tıkandım resmen ekmek yemiyorum çok işe yarıyoo.bende pek sevmiom ama çok iyimiş sağlık açısından da her konuda içiyorum bi kerede:D

2 kilo verdin mi kız ayy canımm benim hayatım çok sevindim devammm:D

masaj kemeri benimde var ama ne kadar işe yarıyor bilmiyorum.
kolay gelsin. karar verdiktem sonra gerisi gelir.[/QUOTE
İnan işime yarıyor inceliyorum yani eritiyor:):):)Dediğin gibi canım karar verdikten sonra gerçekten gerisi geliyor:)

meçhul sen kilolu degilsinki bence çok güzelsin ama ben seni sadece resimde gördüm ama olsun

Canım sen beni nerde gördün ayda şöyle diyeyim resmi nerde gördün onu anlayamadım:S:S:S

Geri