Medicana Tüp Bebek Merkezi Beylikdüzünde tedavi olmak ...

ccigdem25

Yeni Üye
Üye
Medicana Tüp Bebek Merkezi Beylikdüzünde tedavi olmak ...
medicana tüp bebek
Merhaba,
Tüp bebek hakkında bir çok araştırma yaptım ve bana medicana da tüp bebek merkezini tavsiye ettiler.
http://www.tupbebek-istanbul.com
adresinden danışma formunu doldurdum kısa zamanda cevap geldi .. hemen aradılar ..bu konuda bilgilendirilmek çok güzel..

tedaviye başladım.. sabırsızlıkla bekliyorum..

giden bir arkadaşım vardı bu hastaneye söylemişti bana da doktorların adını unuttum az önce sizin için araştırıp buldum Selman Laçin ve diğeri de herhalde eşi Aysun Laçin. valla arkadaşımın anlattığına göre işlerini iyi yapıyolarmış

Merhaba. Ben bu sitede yeniyim. 6 senelik evli olmama rağmen bir türlü çocuğum olmuyor. Başlarda hep normal deneyeyim kısmetse olur diyordum ama bir türlü yine de olmuyordu en sonunda endometriozishastalığı olduğu ortaya çıktı, bu yüzden de tüp bebek yaptırmaya karar verdim. Şimdilerde sürekli eşe dosta soruyorum, internette bol bol araştırıyorum, ne zaman bir gazete dergi açsam bebek resmi görsem tüp bebekle ilgili birşey mi diye bakıyorum. İnsanlar selman laçin'in çok iyi bir doktor olduğunu söylüyorlar. Gidip görüşmek istiyorum.

canım selman bey benim de doktorumdu şimdi bebeğimi bekliyorum tedavi sürecindende doktorumun ilgisindende çok memnun kaldım tavsiye ederim merak ettiğin şeler varsa cevaplayabilirim de..

Merhaba. Ben bu sitede yeniyim. 6 senelik evli olmama rağmen bir türlü çocuğum olmuyor. Başlarda hep normal deneyeyim kısmetse olur diyordum ama bir türlü yine de olmuyordu en sonunda endometriozishastalığı olduğu ortaya çıktı, bu yüzden de tüp bebek yaptırmaya karar verdim. Şimdilerde sürekli eşe dosta soruyorum, internette bol bol araştırıyorum, ne zaman bir gazete dergi açsam bebek resmi görsem tüp bebekle ilgili birşey mi diye bakıyorum. İnsanlar selman laçin'in çok iyi bir doktor olduğunu söylüyorlar. Gidip görüşmek istiyorum.

doktor selman laçin iyiymiş çok yerde okudum giden arkadaşım da şu anda hamile artık gün sayıyor, darısı senin de başına inşallah

canım selman bey benim de doktorumdu şimdi bebeğimi bekliyorum tedavi sürecindende doktorumun ilgisindende çok memnun kaldım tavsiye ederim merak ettiğin şeler varsa cevaplayabilirim de..
merhaba selman bey de başlatacak tüp bebeğe de eşimde canlı sperm hiç bulunamadı tüp bebek yapıldığı esnada aranacakmış öneriyor musunuz selman beyi

Geri