Mefkuremin melekleri zayıfliyor ( Zayıflamak İstiyorum Ne Yapmalıyım )

Merhaba,

Öncelikle hoş geldiniz , üyeliğiniz hayırlı olsun. Sitemize geliş nedeninizi öğrendim. Umarım burada keyifli zaman geçirirsiniz. Sitemiz diğer siteler gibi belli kurallarla yönetiliyor. Sizler den bu kuralları okumanızı ve uymanızı rica ediyorum. Her hangi bir öneri yada şikayetiniz olursa Bizlere @*MeleK* Admin'e yada bana ulaşmanız yeterlidir. Keyifli paylaşımlar diliyorum.. Sevgiler..

Melekler Mekanı Üyelerinin Dikkatine !

Çok teşekkür ederiz güzel karşılamanız için :)

Selammmm can aslanlarim :)))
Aslanimizida almislar cok uzulduk :))))

Herkese yeniden hogeldiniz
Burdada 9.takim ailesi olarak yaglara savas acmaya devam ediyoruz

Gece hic uyumadim 6 dan 9 a kadar dalmisim
Basim hala cok agriyor

Bildirimleri gordum
Masallah hepsi cok guzel
Hele fatossss ucmus
Iremm seninde masallahin var tatlim

Daha gecmisten geliyorum hepsini okumadim

Benimki
Gecen hafta 79.4
Bugun 79
Fark 400

Bahar listeyi yapicanmi cnm
Hosbulduk ablam sen sıkma hic canini hersey kaldigi yerden devam . Aslanlari da alsinlar baslarina calsinlar. Bizim icin onemli olan sen ve diger arkadaslarimiz. Biz birlikte olduktan sonra onemi yok hicbirseyin.Bu arada kilo bildiriminde gayet guzel gene farki koruyorsun :))))

Öyle valla canım çok uzun bir yolumuz var
Şu an hedef benim için tek gebelik :D
Benim icinde oyle kizlar benim yolum dahada uzun sizinki ne ki birinizinki yolda biriniz benim hedef kilomdasiniz daha ben hedefe varacamda dahada zayif olamam lazim hatta sonra hamilelik gene diyet sonra tekrar o kilolari verr abooo benim dahada yuklenmem lazim kendime :meme:ben imojimi buldum vallaha ayni ben:puha:

Benim icinde oyle kizlar benim yolum dahada uzun sizinki ne ki birinizinki yolda biriniz benim hedef kilomdasiniz daha ben hedefe varacamda dahada zayif olamam lazim hatta sonra hamilelik gene diyet sonra tekrar o kilolari verr abooo benim dahada yuklenmem lazim kendime :meme:ben imojimi buldum vallaha ayni ben:puha:
kız daha dogmasına 4 ay var ve ben halı hazırda kılo alıyorum dıkkatını cekerım :D

Geri