Megastar Tarkan'a prenses mi geliyor?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Megastar Tarkan'a prenses mi geliyor?
Tarkan'ın bebeği kız mı erkek mi resmi olarak açıklandı mı ? Ünlü popçu Tarkan namı diğer megastar Tarkan bildiğiniz üzere bir süre önce Almanya'da hayranı Pınar Dilek ile hayatını birleştirmişti. Uzun bir süredir hakların da çıkan Tarkan'ın baba olacağı haberleri bir türlü netlik kazanmamıştı.

Ta ki geçtiğimiz günler de artık Tarkan'ın sosyal medya hesabından baba olacağını resmen açıklaması ile birlikte eşi Pınar Dilek'in hamile olduğunu herkese duyurmuş oldu.

Millet olarak bayağı meraklıyız bu haberden sonra şimdide bebeğin cinsiyeti birçok kişi tarafından oldukça merak uyandıran bir soru olarak yer alıyor.

tarkan.jpg

29 Nisan 2016 yılın da Pınar Dilek ile evlenen Tarkan yakın bir zaman da baba olmaya hazırlanıyor. Yakın çevreden sağlam duyumlara göre megastar Tarkan bir kız babası olacak. Seda Sayan'ın da programın da açıkladığı bebeğin cinsiyetinin yüksek olasılıkla bir kız bebek olduğu duyumları oluyor. Ne diyelim Tarkan'a bir prenses geliyor. Hayırlısı olsun Allah şimdiden analı babalı büyütsün diyelim;)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sanki bana Kızı olacakmış gibi geliyor ama bilmiyorum. Tabiki onlarda diyeceklerdir Allah hayırlısını versin ne olursa olsun eli ayağı düzgün olsun diyeceklerdir. Di mi Tarkan ? :D:D

tabiya yakışır tarkana bir prenses gelsin gelsin merakla bekliyoruz çok merak ediyorum acaba bebişin gözleri babaya benzermi ki benzerse ne yürekler yakar ama üfff

Bebeğim senin anlamadığında bu işte Aşk :) kime göre neye göre güzellik :) Nickinde seni baya güzel anlatmış

Geri