Mehmet yiğit özgür karikatürleri ve biyografisi burada kızlar

• Konbuyu başlatan Misafir
M

Misafir

Forum Okuru
mehmet-yigit-ozgur-jpg.66972 Mehmet yiğit özgür karikatürleri ve biyografisi burada kızlar Melekler Mekanı Forum
Yiğit özgür karikatürleri yiğit özgür yeni çizim karikatürlere konumuzdan ulaşabilirsiniz. Değerli arkadaşlarım öncelikle sizlere Yiğit Özgür hakkında biraz bilgi vermek istiyorum.

Sevgili Yiğit Özgür'ün tam adı Mehmet Yiğit Özgür ve 1977 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiş, daha sonra bu kardeşimiz Ankara Hacettepe Üniversitesi Grafik bölümünü bitirerek çizimlerini geliştirmek ve daha iyi çizim yapabilmek adına şehri İstanbul'a yerleşmi. Leman ve L-Manyak dergilerinde çalışmış ise de bu dergilerde çalışırkene kendisini çok fazla gösterip tanıtamamış ve ifade de edememiş. Daha sonra Allah ya yürü kulum deyince Penguen dergisine kapağı atmış ve kendine özgü uzun konuşturma balonları ile onbinlerce geniş kitleye hitap etmeye başlamış ve yıldızı parlayarak herkesi yakmaya başlamış.

Yiğit Özgür kardeşimiz 2007 yılında aralarında Ersin Karabulut ve Memo Tembelçizerin de bulunduğu grubunu yanına alarak basmış istifayı ve Uykusuz isimli yeni mizah dergisini şıkır şıkır kurmuşlar. Bu derginin de malum durumu ortada süper yani Şimdi bu kardeşimize ait olan bazı karikatürleri sizlere şeyettiriyorum. Sizlerde şeyettirirsiniz artık :D:D

MEHMET YİĞİT ÖZGÜR KARİKATÜRLERİNDEN SEÇMELER

mehmet-yigit-ozgur-karikaturleri_kolaj_-1-jpg.66973 Mehmet yiğit özgür karikatürleri ve biyografisi burada kızlar Melekler Mekanı Forum
mehmet-yigit-ozgur-karikaturleri_kolaj_-2-jpg.66974 Mehmet yiğit özgür karikatürleri ve biyografisi burada kızlar Melekler Mekanı Forum
mehmet-yigit-ozgur-karikaturleri_kolaj_-3-jpg.66975 Mehmet yiğit özgür karikatürleri ve biyografisi burada kızlar Melekler Mekanı Forum
mehmet-yigit-ozgur-karikaturleri_kolaj_-4-jpg.66976 Mehmet yiğit özgür karikatürleri ve biyografisi burada kızlar Melekler Mekanı Forum
mehmet-yigit-ozgur-karikaturleri_kolaj_-5-jpg.66977 Mehmet yiğit özgür karikatürleri ve biyografisi burada kızlar Melekler Mekanı Forum
mehmet-yigit-ozgur-karikaturleri_kolaj_-6-jpg.66978 Mehmet yiğit özgür karikatürleri ve biyografisi burada kızlar Melekler Mekanı Forum
mehmet-yigit-ozgur-karikaturleri_kolaj_-7-jpg.66979 Mehmet yiğit özgür karikatürleri ve biyografisi burada kızlar Melekler Mekanı Forum
mehmet-yigit-ozgur-karikaturleri_kolaj_-8-jpg.66980 Mehmet yiğit özgür karikatürleri ve biyografisi burada kızlar Melekler Mekanı Forum
mehmet-yigit-ozgur-karikaturleri_kolaj_-9-jpg.66981 Mehmet yiğit özgür karikatürleri ve biyografisi burada kızlar Melekler Mekanı Forum

Haa olaki Yiğit Özgür kardeşimize ait olduğu varsayılan ve google resim bölümü kullanılarak elde edilen bu resimlerden birisi ya da bir kaçı, başka bi arkadaşa aittir affedin. Affeeedin dedim üleeeen :D:D

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Ce: yiğit özgür karikatürleri

hala hula çok güzeldiler emeğine sağlık

Bilge Gökçen

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Ce: yiğit özgür karikatürleri

:hhh: :hhh: Koptum koptum, İngilizceye koptum :hhh: Sandalye de çok iyiymiş :hhh: İkinci de öyle.. Güzeller ya, iyi güldüm valla :hhh: Ellerine, emeğine sağlık canım ya.

G

gülücüğ

Forum Okuru
Yiğit özgürün kendisine bayılıyorum acayip karizmatik ve çok zeki yaaa şu karikatürlerde yapılan vurgular çok hoş :D:D Başarıları daim olsun ne diyeyim ki dimi kızlar