Meksika biber hapı kullananların yorumları

M

meksikaniaaht

Forum Okuru
Meksika biber hapı kullananların yorumları
Meksika biber hapı ile zayıflamaya çalışmak istiyorum. Meksika biber hapı kullananlar ve aranızda kilo verenler var mı bazı sorularım var kızlar bana yardımcı olur musunuz

Öncelikle Meksika biber hapı orijinal mi bunu nasıl anlayacağım. Hangi siteden almamı tavsiye ediyorsunuz. Artı gerçekten işe yarıyor mu yaramıyor mu kullanmamı bana tavsiye ediyor musunuz

Ne kadar günde kaç dozajda kullandığnız tablet mi hap mmı tam olarak bana biraz bilgi vermeniz mümkün mü bir de fiyatını merak ediyorum kaç paraya alır sam öpülmemiş olacağım

meksika-biber-hapi-nedir-mpMp_cover.jpg

Selamlar hayatım sorunu yeni gördüm hemen sana cevap vereyim. Yani televizyon izlemiyormusunuz bilmiyorum ama sosyal mevralarda ya da haber sitelerinde bunun çok fazla zararı olduğu ağızda kuruluk yaptığı hatta öncesi sonrası resimleri vs paylaşılıyor. Bırak fiyatını orijinalliğini zayıflamanın başka bir yolunu bul kullananların çoğu kesinlikle kilo veriyorlar ama bu 2008 li yıllarda çıktı bildiğim kadarı ile çin kökenli sakın alıp ta kullanma.

başka bir kilo verme yöntemi kullan ne bileyim yemeni azalt protein diyetine başla en önemlisi işin uzmanı bir doktora giderek işe başla bence kullanma başka bişey demiyorum sana.

Geri