Melekler 2013 Yılbaşı Gecesi Ne Yapıyorsunuz ?

evet tıtanım her yıl oldugu gıbı :/ hayırlısı ınş bu yıl hepımıze ugur getırır saglıklı huzurlu mutlu bır yıl olur ınnşşş 2013 ugurluuu geeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel

Gerçekten mavi o gece diğer gecelerden farklı olmaz bizim için :)

Ama güzel dileklerine can-ı yürekten katılıyorum. Umarım 2012'yi aratmayacak kadar, herkesin gönlünde ki isteklerine kavuşacak kadar güzel bir yıl ve yıllar bizleri bekler :)

bende bu yıl annemler gelecek memleketten hep beraber ablamda olacaz. yılbaşı kutlamaları bana normalde saçma geliyo ama ailem geldiği için bu yıl farklı olacak.. inşallah bu yıl herkese uğur getirir....

Gerçekten mavi o gece diğer gecelerden farklı olmaz bizim için :)Ama güzel dileklerine can-ı yürekten katılıyorum. Umarım 2012'yi aratmayacak kadar, herkesin gönlünde ki isteklerine kavuşacak kadar güzel bir yıl ve yıllar bizleri bekler :)

amin ya rabbım ınş benı de gorur ınş bu yıl esımde bır donus olur da esım cok farklı olur evım ayrılır yenı bır hayatım olur allah buyuk

bende bu yıl annemler gelecek memleketten hep beraber ablamda olacaz. yılbaşı kutlamaları bana normalde saçma geliyo ama ailem geldiği için bu yıl farklı olacak.. inşallah bu yıl herkese uğur getirir....

Bal annenler geliyorsa sizde yılbaşı değil bayram var desene, gözlerin aydın olsun :D:D

amin ya rabbım ınş benı de gorur ınş bu yıl esımde bır donus olur da esım cok farklı olur evım ayrılır yenı bır hayatım olur allah buyuk

İnş mavi inş :D:D

valla bu yılbaşı benim için çok farklı olacak ilk defa kocamla geçireceğim yeni yıla onunla gireceğim aslında 10 senedir onunla giriyorum uzaktan telefonla....ama yeni yılı beraber evimizde başbaşa karşılıcaz aslında ben yılbaşı kutlamalarını sevmem nefes aldığımız hergün benm için önemmlidir ama eşimle ogün başbaşa evimizde olmak düşüncesi mutlu ediyor beni....tek dileğim herkesin evine huzur ve mutluluk versin ve yeni yılda melekler mekanının minik melekleri çoğalsın.....inşallah mutlu haberler alırız ve herkes 2013 te anne olur....

valla bu yılbaşı benim için çok farklı olacak ilk defa kocamla geçireceğim yeni yıla onunla gireceğim aslında 10 senedir onunla giriyorum uzaktan telefonla....ama yeni yılı beraber evimizde başbaşa karşılıcaz aslında ben yılbaşı kutlamalarını sevmem nefes aldığımız hergün benm için önemmlidir ama eşimle ogün başbaşa evimizde olmak düşüncesi mutlu ediyor beni....tek dileğim herkesin evine huzur ve mutluluk versin ve yeni yılda melekler mekanının minik melekleri çoğalsın.....inşallah mutlu haberler alırız ve herkes 2013 te anne olur....

Dileklerine içtenlikle amin diyorum eylül :D:D

Ben tek basima evde oturcam...:(

Oy kuzum kuzum :kiamam:

Geri